آگوست 13, 2022

شروع با بیت کوین

[ad_1]

بیت کوین است که احتمالا محبوب ترین قالب ارز در دنیای دیجیتال. اساسی فکر است که شما ممکن است استفاده از آن را به پرداخت برای محصولات با فقدان خارجی واسطه شبیه به یک دولت و یا بانک. در نظر گرفتن بیت کوین مانند یک رکورد بزرگ به اشتراک گذاشته شده توسط هر یک از مشتریان: در صورتی که شما پرداخت و یا دریافت و پرداخت با استفاده از بیت کوین پس از آن مبادله خواهد شد مستند در تاریخ ثبت است. کامپیوتر خواهد شد و سپس ادعا به اثبات ارز با استفاده از پیچیده ریاضی روش و قهرمان توانید با مقدار بیشتری از Bitcoins. این روش به طور معمول به نام آنلاین به عنوان “معدن” با این حال; نه بیش از حد تثبیت شده با آن: تنها متخصص واقعی خواهد بود قادر به دریافت آنلاین نرخ ارز با استفاده از این فرایند است.

از نقاط متعددی از مشاهده عملکرد آن شبیه به پول واقعی با چند کلید تضاد. البته فیزیکی انواع Bitcoins وجود دارد, پول نقد را ضروری ساختار اطلاعات کامپیوتر اجازه می دهد تا شما به تبادل آن را در وب P2P استفاده از کیف پول برنامه نویسی و یا آنلاین مدیریت. شما ممکن است به دست آوردن بیت کوین را توسط تبادل اشکال دیگر نقدی, محصولات و یا دولت با افرادی که دارای Bitcoins و یا با استفاده از مراحل فوق. بیت کوین “معدن” در حال اجرا شامل نرم افزار برنامه نویسی است که با استفاده از پیچیده عددی مقایسه های که برای آن شما می توانید کمی کسری از بیت کوین ،

هنگامی که شما یک درصد از ارز آنلاین, شما در حال حاضر ممکن است استفاده از آن را به خرید هر چیزی که اذعان به آن. در حال حاضر و دوباره بیت کوین نوع اصلی از قسط و شما نیاز به تهیه آن به موفقیت کامل معامله آنلاین. در حالی که این ضروری روشن شدن پاسخ بخش زیادی از برخی از سوالات خود را در مورد بیت کوین آن را ایجاد بیشتر سوالات در ذهن خود را. در اینجا چیزهای دیگر که شما ممکن است بخواهید در مورد بیت کوین.

چگونه به بیت کوین

کسب بیت کوین نیاز به یک مقدار سنگین کار می کنند; با این حال شما باید یک زن و شوهر از ساده تر جایگزین. خرید بیت کوین نیاز به کمتر اعمال از فرایند استخراج از معادن; اما آن را به وضوح می آید خود را با استفاده از پول خوبی سزاوار. معدن و سپس دوباره طول می کشد قدرت پردازش کامپیوتر و اغلب از آن به تولید متوسط نتیجه.

چه کیف پول نرم افزار ؟

آن را به عنوان فوق اعلام داشتن Bitcoins شما نیاز به آنلاین یک دولت و یا یک کیف پول برنامه نویسی. کیف پول طول می کشد یک مقدار قابل توجهی از حافظه در درایو خود را و شما نیاز به کشف یک بیت کوین فروشنده برای تضمین واقعی ارز است. کیف پول باعث می شود کل فرایند بسیار کمتر خواستار است.

برای ایجاد کیف پول نرم افزار شما نیاز به ثبت نام به صورت آنلاین دولت مانند Coinbase و یا کیف پول من. برای این دستورالعمل ما می رویم به استفاده از Coinbase در پرتو این واقعیت است که آنها را در یک ساده, incorporated روش خرید با دو متغیر اعتبار برای افزایش امنیت.

  1. با کلیک بر روی حساب مرتبط در سمت چپ مشاهده منو و شامل حساب مالی خود. آن را ممکن است چند روز برای Coinbase به طور موثر ارتباط مالی خود را به حساب. بنابراین در شانس فعال است که شما انتظار می رود به خرید بیت کوین شما باید به ترتیب در حال حاضر.

  2. یک بار Coinbase با موفقیت مربوط به حساب خود را با کلیک بر روی لینک فروش/خرید بیت کوین. لینک مستقیم شما را به خرید در منطقه به سادگی وارد کنید مقدار بیت کوین که شما نیاز به تیک در حساب بانکی خود را و را انتخاب کنید “خرید بیت کوین”. ارز ممکن است یک زن و شوهر از روز را به پایان برساند با این حال, شما می توانید یک پیام را یک بار Bitcoins شده اند امن فرستاده شده به کیف پول.

خرید زیادی نیاز ندارد اعمال اما در عوض فقط شامل یک معامله بزرگ از انتظار. نیز وجود دارد یک تمایل برای نرخ ارز به تغییر تعيين مقدار از پول است که شما نیاز به صرف در خرید Bitcoin.

آنچه که معدن?

معدن فرایند شامل اجرای یک برنامه بر روی کامپیوتر شما است که تجزیه و تحلیل های پیچیده علمی ریاضی روش. در صورتی که کامپیوتر شما را حل میکند یکی از این ریاضی اظهارات شما پاداش دریافت خواهید کرد در Bitcoins. مشکل این است که یک کامپیوتر است که رقابت در برابر تجمعات گسترده از رایانه ها است که به احتمال زیاد در پاسخ به این معادله قبل از شما انجام دهد.

که بدین معنی است که کامپیوتر شما ممکن است باد تا انجام یک گروه کار می کنند و ممکن است آن را کاملا در حالی که قبل از اینکه شما موفق به دریافت پاداش است. عملی ترین چیز برای شما به انجام است که برای پیوستن به گروه معدن. این راه آن است که بسیار ممکن است که شما پرداخت این پاداش نیز باید تقسیم از اعضای گروه ترک شما را با یک مقدار ناچیز از به اشتراک گذاری. در هر صورت بدون حیاط از سوپرکامپیوترها این احتمال وجود دارد که شما به دست آوردن بیشتر بیش از مسافت های طولانی با انجام معدن خود را با گروه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.