اکتبر 6, 2022

شارژ مودم ایرانسل | خرید بسته اینترنت ثابت ایرانسل

ایرانسل برای نخستین بار در ایران، مردادماه سال 1395، شبکه اینترنت ثابت پهن باند یا TD-LTE را از شهر مشهد به طور همزمان در 25 استان ایران راه اندازی کرد و تاکنون این خدمت در 159 شهر ارائه شده است. به محض روشن شدن دستگاه ممکن است به یاد اسباب بازی های دوران کودکی خود بیفتید. ۱- با استفاده از این لینک و انتخاب Revision D از بخش دانلود و زدن گزینه ی Select به تب Firmware آخرین ورژن موجود مربوط به این مودم را دانلود نمایید. قبل از انجام هرکار از سالم بودن باتری، شارژ کامل آن، سالم بودن کابل USB و آداپتور(شارژر) اطمینان حاصل نمایید و حتما مودم را با کابل به آداپتور(شارژر) آن متصل نمایید. در حالت فعال بودن آن نیز می توانید رنج مشخصی را برای ارائه ی آدرس های IP مشخص نمایید و حتی آدرس IP اولیه ی دستگاه که ۱۹۲٫۱۶۸٫۸٫۱ می باشد را تغییر دهید.

۸- با استفاده از یک کامپیوتر و یا لپ تاپ و مرورگر آن وارد آدرس ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱ شوید و تغییرات مورد نیاز را در آن جا اعمال نمایید. • و در آخر در قسمت تکمیل خرید، کد تخفیف را اعمال می کنیم. تا تکمیل شدن پروسه کاری انجام ندهید. در بروز رسانی اصولی مشکلی پیش نخواهد آمد ولی کوچکترین سهل انگاری ممکن است به بریک شدن مودم شما منجر شود، مسئولیت خرابی و مشکلات احتمالی، به عهده ی خود شماست و مسئولیتی شامل من نخواهد شد. روش دوم: وارد شدن به اپلیکیشن ایرانسل من و انتخاب گزینه «شارژ اضطراری». این ناامیدکننده است که ما مجبور هستیم دستگاه های دیجیتال خود را که به طور کامل باتری خالی کرده اند چیزی در حدود چهار ساعت به برق متصل کنیم. ارتودنسی یا کامپوزیت؟ برای دندان شما کدام بهتر است؟ آن زمان برای بهرهمندی از سرویس اینترنت با سرعت بیشتر از معمول، باید از مخابرات مجوز میگرفتید! در قسمت مشخص شده با شماره یک ، میزان دقیق دیتای دانلود یا آپلود شده، مدت زمان اتصال و در صورت امکان شماره تلفن سیم کارت نمایش داده می شود. شبکه اینترنت ایرانسل در آن زمان برای اولین بار در ایران، نسل ۲/۷۵ (EDGE) را با قابلیت استفاده از «اینترنت همراه» در اختیار مشترکان خود قرار دهد.در راستای گسترش سهم بازار و توسعه محصولات و خدمات، اینترنت ایرانسل با دریافت پروانه ارائه سرویس اینترنت رایگان و ثابت (WiMAX) در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۸۷، سرویس وایمکس را برای اولین بار در ایران ارائه داد.ایرانسل همچنین موفق شد در تاریخ ۴ شهریور ۱۳۹۴، «پروانه سراسری انتقال داده مبتنی بر فناوری بیسیم ثابت بدون محدودیت در فناوری» را نیز برای نخستین بار در ایران کسب کند که در پی آن محدودیت جغرافیایی و تکنولوژیک پروانه وایمکس برطرف شد.

موضوع دیگر تنوع محصول ایرانسل در این بازار با توجه به محدودیت موجود در اپراتورهای دیگر است. متاسفانه سیاست کاری دو اپراتور ایرانسل و همراه اول به گونه ای است که مودم های های هر شرکت تنها با سیم کارت های همان شرکت سازگار هستند و امکان استفاده از سیم کارت های اپراتور های دیگر در آن مودم وجود ندارد. لیست مخاطبین و پیامک های دریافتی در حافظه مودم ذخیره می شود و همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید تعداد پیامک ذخیره به ۱۰۰ عدد افزایش می یابد و برخلاف فریم ور ایرانسل تنها در سیم ذخیره نمی شود. اتصال کاربر به WiFi به ۱۵ نفر افزایش می یابد. اگر تعداد کاربران متصل به مودم برای شما حائز اهمیت است باید گفت که در هر دو این مودم ها حداکثر ظرفیت ۳۰ کاربر است. این مودم با فریمور مودم شرکت D-Link DWR-932 D سازگار است و در این آموزش از آن استفاده خواهد شد. از این نظر آنها برنده رقابت خواهند بود چون باتری مودم شان پس از هر بار شارژ کامل دست کم 9 ساعت دوام خواهد داشت. در صورت استفاده طولانی مدت بدون باتری از مودم سعی کنید برای طول عمر بیشتر، باتری مودم را در ۵۰% از مودم خارج کنید.

سعی کنید یکبار بعد از بروزرسانی به این فریم ور، شارژ باتری مودم خود را کاملا خالی و در حالت خاموش شارژ کنید. وضعیت برای مودم ایرانسل به مراتب بهتر است. برای پاسخ به ای سوال بهتر است که شمارا را با فناوری TD-LTE و مناطق تحت پوشش td lte ایرانسل آشنا کنیم. به صورت ساده تر مودم های این دو اپراتور به صورت پیشفرض آنلاک نیستند. مودم های ایرانسل همانند دو اپراتور رقیب آن یعنی همراه اول و رایتل معمولا تولید شرکت TP-LINK هستند. برای اطلاع از مانده بسته اینترنت همراه اول خود عدد ۳۲۰ را به صورت لاتین به سامانه پیامکی ۱۰ ارسال کنید و یا عدد ۰ لاتیل را به سامانه اس ام اسی ۸۰۸۰ ارسال کنید. همانطور که در تصویر زیر مشخص هست، مودم FD-M60 آنلاک شده است و با سیم کارت همراه اول بالا آمده. بستههایی که برای دارندگان سیمکارتهای اعتباری و دائمی رایتل طراحی شده است، با دو سرعت پایه و حرفهای قابل تهیه است. اعتبار بستههای اینترنت اولیه از تاریخ اولین استفاده محاسبه میشود و صرفنظر از اینکه از قسمت روزانه بسته استفاده کرده باشید یا شبانه، اعتبار هر دو بخش بسته بهطور همزمان (با اولین استفاده) و در یک تاریخ پایان خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.