دسامبر 6, 2022

سیسمونی گرند بی بی محله کوی طلاب شیراز – نقشه و مسیریاب بلد

سیسمونی گرند بی بی در کوی طلاب شیراز و در خیابان فضیلت شمالی سی و یکم واقع شده است. وب سایت پی جو لیستی از بهترین مراکز خرید سیسمونی در شیراز را به همراه آدرس و شماره تلفن برای شما همشهریان عزیز تهیه کرده است. منبع عکس: سایت فاینداتور، عکاس نامشخصمرکز خرید آکیاکا را میتوان معروفترین مجتمع تجاری در منطقه عمرانیه دانست. منبع عکس: نامشخصیکی از پرطرفدارترین مراکز خریدوفروش در شهر استانبول فروشگاههای خیابان بغداد هستند که علاقهمندان به گردش و خرید در بازارهای خیابانی را جذب میکنند. این مسیر چشمانداز زیبایی به مرکز خرید وادی استانبول و مناطق اطراف آن دارد و از مدرنترین خطوط حمل و نقل هوایی در جهان است.برای رفتن به منطقه نیشان تاشی و مراکز خرید آن نزدیکترین ایستگاه مترو «عثمان بی» است.

منبع عکس: ایلیا گشت، عکاس نامشخصبازار کادیکوی نیز از بازارهای هفتگی استانبول است که تنها در روزهای سهشنبه و جمعه فعالیت میکند. به خاطر داشته باشید در این بازار پیش از خرید محصول خوراکی مورد نظر خود، با اطلاع فروشنده طعم آن را امتحان کنید. را عرضه میکند. قیمت کالاها در این فروشگاه بسیار مناسب بوده و کیفیت کالاها نیز با در نظر گرفتن قیمت آنها مطلوب است. لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد. در بسیاری از فروشگاههای این خیابان امکان استفاده از اینترنت رایگان خواهید داشت و مغازهداران این منطقه با روی خوش از شما استقبال خواهند کرد.این خیابان در فهرست شناخته شدهترین خیابانهای اروپا قرار دارد و از هر کجای استانبول دسترسی به آن راحت است.

در قشم میتوانید به بازار قدیم قشم مراجعه کنید که تقریبا هر چیزی در این بازار پیدا میشود، بازار ستاره هم شرایط مشابهی دارد. در واقع تنوع اجناس در بیشتر بازارهای هفتگی استانبول بالا است و هر چیزی را که نیاز داشته باشید میتوانید در این بازارها تهیه کنید.اگر به خوردن غذاهای خیابانی علاقه دارید، بازارهای هفتگی استانبول از مناسبترین مکانها برای خوردن غذای خیابانی ترکی به شمار میرود. منبع عکس: ناشناسجمعه بازار فیندیک زاده در روزهای جمعه در منطقه آکسارای برگزار میشود و در این بازار نیز مانند سایر بازارهای روزانه استانبول اجناسی با تنوع بالا به فروش میرسند.

همانطور که میدانید در تهران لوازم خانگی در چند بازار عرضه میگردد. همانطور که قطعاً میدانید دامنه لوازم خانگی هایپر استارها بیشتر به لوازم آشپزخانه و ظروف آشپزی محدود میباشد. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس خط ۱۷ و ۷۷ میباشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حملونقل عمومی آسان میسازد. قدمت این بازار به قرن ۱۷ میلادی میرسد. بازار کاپالی چارشی که همان بازار بزرگ سنتی شهر استانبول است را بهعنوان قدیمیترین بازار این شهر میشناسند. در بازار ادویه میتوانید سوغاتهای خوراکی استانبول را نیز بخرید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از سیسمونی بارنی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *