دسامبر 10, 2022

سفره عقد کریستال

به گزارش طرفداری و به نقل از تسنیم، حسن یزدانی در پایان مرحله مقدماتی لیگ برتر با حضور در سازمان لیگ قراردادش را در فدراسیون کشتی با تیم فولادین ذوب آمل ثبت کرد. سالن عقد بهترین گزینه برای عروس و داماد هایی می باشد که ترجیح می دهند برگزاری جشن عقد ، از ثبت عقد رسمی توسط عاقد گرفته تا پذیرایی شام و نهار و تشریفات کامل را در فضایی شیک با امکانات کامل انجام دهند. برپا کرد. برگزاری مراسم عقد در سالن عقد در فضای باز کرج سبب می شود زوج ها ایده های منحصر به فردی را برای برگزاری مراسم عقدشان داشته باشند زیرا اجرایی کردن ایده های مختلف در فضای باز بسیار راحت تر از سالن عقد سرپوشیده است.

پیدا کردن جای پارک در خیابان های تهران کار راحتی نیست، به همین دلیل در انتخاب خود بسیار دقت کنید. البته فصل برگزاری مراسم نیز در این تصمیم گیری بی تاثیر نیست اما در هر حال کسانی که سالن عقد در فضای باز کرج را برای برگزاری مراسم عقد خود انتخاب می کنند می دانند که با این انتخاب خود، شاهد برگزاری یک مراسم عقد بی نظیر خواهند بود زیرا به خوبی با مزایای سالن عقد در فضای باز کرج آشنا هستند. را برای مهمانان فراهم کند، یکی از ویژگی های مهم یک سالن خدمات عروسی محسوب می شود. او برند کشتی ایران است، اما پولی بابت لیگ از فولادین ذوب نگرفته و اینکه پیش از مرحله پایانی لیگ کنار تیم ما بود، پهلوانی سالن عقد ترمه کرد.

پیش از این بابک بهمنی مدیرعامل فولادین ذوب اعلام کرد حسن یزدانی با تیمش قرارداد سفید امضا داشته و پولی بابت عقد قرارداد با این باشگاه دریافت نکرده است. عقد قرارداد او با آملیها در شرایطی اتفاق افتاد که قهرمان جهان در سال 2021 از جهانی اسلو مصدومیتی به همراه داشت که حضورش در لیگ را با اما و اگر مواجه کرده بود. با توجه به اما و اگری که در خصوص حضور یزدانی در لیگ وجود داشت، او قرارداد سفید با ما امضا کرد و بعد از آنکه نتوانست کشتی بگیرد، هیچ پولی بابت لیگ دریافت نکرده است. مدیرعامل باشگاه فولادین ذوب که عضو هیئت رئیسه هیئت کشتی مازندران نیز هست، ادامه داد: انصاف نیست بابت پولی که نگرفته، چیزی نوشته شود.

انصاف نیست بابت پولی که نگرفته، چیزی نوشته شود. سالن عقد خاطره همان دفتر ازدواجی است که از صمیم قلب و صمیمانه برای زوجبن دعای خیر میکند و محیط را چنان پر از آرامش و صلح و دوستی میکند که قلبهای آرام و عاشق شما آرام تر و عاشق تر و شادتر باشد. برخلاف تالارهایی با فضای بسته و محدود، باغتالارها با فضایی باز و بزرگ میتوانند تاثیر بسیار زیادی در پذیرایی از میهمانان شما بگذارند؛ پرسنل از حداکثر فضا بهره میگیرند و همچنین در امور دیگر میتوانند به خوبی خدمترسانی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *