نوامبر 30, 2022

سفارش لباس السا و آنا در کرمانشاه برای کودکان

سفارش لباس السا و آنا در کرمانشاه برای کودکان

 

از نظر خیلی از دختربچه‌های کرمانشاهی ، چه آن‌ها که خواهر دارند و چه آن‌ها که با یکی از دوست‌های نزدیکشان رابطه خواهرانه برقرار کرده‌اند، لباس آنا و لباس السا سفارشی برای محکم کردن رابطه و پیوند خواهرانه خواهد بود. رابطه این دو خواهر در کارتون فروزن، اصول و روش‌های برقراری یک رابطه سالم و محکم خوهرانه را بین بچه‌ها آموزش می‌دهد. حتماً خیلی بهتر خواهد بود که بازی نقش‌آفرینی هم به تماشای این کارتون آموزنده اضافه شود و خواهر‌ها یا دوست‌ها به شکل عملی رابطه بین خودشان را محکم کنند و از همدیگر رفتار‌ها و مطالب مفید و زیادی یاد بگیرند.
اخیراً علاقه‌مندان به شخصیت‌های سری کارتون‌های یخ‌زده با شنیدن یک خبر هیجان‌زده شده‌اند: این‌که قسمت سوم این انیمیشن هم توسط شرکت سازنده آن یعنی دیزنی، در حال ساخته شدن است.

تهیه و تحویل سفارش لباس السا و آنا در کرمانشاه از همین حالا هم بخش زیادی از فعالیت شرکت‌های تولیدکننده اسباب‌بازی را به خودش اختصاص داده است. این خبر یک قسمت هیجان‌انگیزتر دیگر هم برای علاقه‌مندان به شخصیت آنا دارد، این‌که بعد از به سرانجام رسیدن داستان و ماجرا‌های مرتبط با ملکه السا، قرار است در قسمت سوم بیشتر به شخصیت آنا پرداخته شود و از او در محور داستان استفاده کنند. تهیه‌کنندگان و نویسندگان این کارتون حتماً به سیر منطقی و بیشتر رایج گرایش بچه‌ها که معمولاً از سمت ظواهر به سوی منطق حرک می‌کند، توجه کرده‌اند که این‌طور ادامه‌ای برای محصولشان در نظر گرفته‌اند. در تربیت کودکان این خیلی مهم است که اول ذهن‌های آن‌ها را کاملاً باز بگذاریم و توانایی تخیل را در آن‌ها پرورش دهیم، بعد این ذهن‌های پرورش یافته را برای مواجهه با مسائل مهم‌تر زندگی آماده کنیم.

آنا را می‌توان نمونه‌ی ساده‌تر اما رشدیافته‌تر السا دانست. البته که بعد از پخش قسمت سوم و محبوب‌تر شدن شخصیت آنا، سفارش لباس السا برای کودکان کماکان محبوب خواهد بود ولی شاید به این محبوبیت جنبه‌های دیگری مثل تأثیر تجربه و گذر زمان و درگیری با مسائل غیر تخیلی‌تر و روزمره هم اضافه شود. برای دختربچه‌ای که تا یک سن خاص لباس السا را در کرمانشاه فقط برای خیال‌پردازی و جدا شدن از یکنواختی دنیای روزمره می‌پوشیده، نوبت بعدی سفارش لباس شاهزاده السا در سایز بزرگ‌تر را با انگیزه مرور خاطرات و چشیدن طعم لذت‌بخش خیال‌پردازی در کنار قبول کردن قواعد واقعی زندگی روزمره انجام می‌دهد. سفارش لباس‌های السا برای علاقه‌مندان جدید شخصیت آنا هم ادامه خواهد داشت، چون جدا فرض کردن این دو شاهزاده و خواهر از یکدیگر سخت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *