آگوست 10, 2022

ساخت پول با طلا و نقره برای مبتدیان

[ad_1]

سرمایه گذاران در حال حاضر احساس طبعا در رابطه با آب و هوای فعلی اقتصادی و شروع به نگرانی در مورد دراز مدت بالقوه برای تورم و بیشتر ادامه کاهش ارزش دلار. من شده اند به طور معمول خواسته بیش از شش ماه گذشته توسط مشتریان و عموم مردم در مورد بهترین روش سرمایه گذاری در طلا و نقره بازار.

طلا از منابع کمیاب است و در زمان بی ثباتی اقتصادی شده است در طول تاریخ شناخته شده به عنوان یک پناهگاه امن و ذخیره ثروت در برابر وخامت نیروهای تورم است. طلا بر خلاف سایر کالاهای احتکار شده به جای مصرف شده و چه شده است و استخراج در گذشته است که هنوز هم در گردش امروز. عرضه طلا محدود است با طرف تقاضا عنوان متغیر اصلی در حال حاضر موثر در دراز مدت قیمت بازار.

قیمت طلا سه برابر شده پس از سال 2000 و آن را اساسی بالقوه برای ادامه طولانی مدت آن بازار گاو نر با توجه به زمان چرخه اقتصادی. قیمت فعلی نشان دهنده تنها بخشی از تورم شده است که در میان به سیستم پولی جهانی. تورم خواهد شد بازی یک بزرگتر در تمام زندگی ما در طول سال های آینده به عنوان دولتها در سراسر جهان با هدف کاهش اثرات بحران اقتصادی کنونی از طریق سیاست های پولی.

نقره ای است که در مقدار عرضه بیشتر از طلا و صنعتی آن استفاده می کند بسیار متنوع تر است. نقره ای است که به طور کلی بیشتر مصرف از استخراج با برخی از تفاوت بودن افست از بازیافت. نقره ذخایر فروخته می شود و به عنوان یک نتیجه از موجودی انبار شده است به طور پیوسته کاهش بر اساس در سراسر جهان. اضافی به این وضعیت بر خلاف طلا و یک مقدار قابل توجهی از نقره مصرف شده و از بین می رود از گردش هر سال است. این عدم تعادل بین عرضه و تقاضا ناشی از این کمبود را نقره جذاب کالا بازی برای هر کسی که مایل به انجام تکالیف کمی و ایجاد یک کسب و کار معاملات در این بازار است. طلا و نقره در بازارهای نشان می دهد ارتباط قوی و معامله گران نسبت به توسعه مهارت های خود را تجاری یک بازار معمولا اعمال می شود همان کسانی که مهارت های لازم برای هر دو.

راه های مختلفی وجود دارد به خود طلا و نقره مانند فیزیکی مالکیت معدن, سهام و قراردادهای آتی کالا. فیزیکی مالکیت شامل خرید شمش و ذخیره سازی آن را به خودتان و یا برای پرداخت تسهیلات ذخیره سازی امن. شمش می تواند شمش چدن در اندازه های مختلف و یا سکه که ارزش این فلز کمیت به جای نادر است. معاملات سهام معدن به عنوان یک روش سرمایه گذاری می تواند یک راه بسیار سودآور برای بازی طلا و نقره در بازار است و بیشتر از روش سنتی است که سرمایه گذاران برای اولین بار وارد این بخش شده است. قیمت طلا و نقره برای افزایش سریع تر از هزینه تولید قبل از استخراج از معادن شرکت های سودآور تبدیل شده که می تواند در نتیجه ممکن است عقب مانده اثر در مقایسه با اشکال دیگر از طلا و نقره سرمایه گذاری. همچنین زمانی که سرمایه گذاری در سهام معدن شما در معرض تصمیم گیری مدیران و جدید هر شرکت قوانین و مقررات است که می تواند یک منفی ممکن است در این زمان بار اقتصادی.

کارآمد ترین و ساده ترین روش شرکت در طلا و نقره در بازار است با استفاده از قراردادهای آتی کالا. معاملات آتی ترین راه سودآور برای شرکت در پتانسیل ادامه از طلا و نقره حرکات قیمت در حالی که به استثنای ناکارآمدی هستند که در ارتباط با مالکیت مستقیم یا تجارت عمومی ذکر شده شرکت های استخراج معدن.

قراردادهای آتی به سرمایه گذار سهولت استفاده و توانایی خرید و یا فروش بدون تاخیر. یک قرارداد آتی یک تعویض استاندارد قرارداد معامله شده در تنظیم ارز و مورد استفاده قرار گیرد به خرید و یا فروش یک ثابت کمیت و کیفیت یک کالای اساسی در یک تاریخ خاص در آینده است. قراردادهای آتی می تواند شکسته شود به سادگی جبران معامله. برای مثال اگر شما خرید یک قرارداد آتی به باز کردن و سپس شما فروش یک قرارداد آتی به بازار است که موقعیت.

یکی دیگر از مزیت های موجود با تجارت طلا و نقره در معاملات آتی است که توانایی به طور قانونی کوتاه فروش این بازار زمانی که شرایط اقتصادی را تغییر دهید. کوتاه-فروش توانایی به فروش طلا یا نقره ایجاد یک موقعیت باز در انتظار برای خرید به عقب در زمان بعد به سود حاصل از سقوط در بازار است. کوتاه فروش کالاهای قانونی و لازم برای بازار به درستی به عنوان آن را ایجاد نقدینگی و عادلانه محیط بازار. اگر شما عادت به تجارت فلزات و بلندمدت اساسی شرایط اقتصادی را تغییر دهید و سپس شما می توانید در کوتاه فروش این بازار برای سود بالقوه به جای تلاش برای تبدیل شدن به یک شب بیش کارشناس در بازارهای جایگزین.

اگر شما تا به حال تمایل به تجارت طلا و یا نقره و سپس در حال حاضر بهترین زمان برای شروع یادگیری و درگیر شدن. بازارهای آتی را همیشه تجربه افزایش و یا کاهش روند و با فراوانی از اطلاعات رایگان در اینترنت در دسترس وجود دارد هیچ دلیلی برای هر سرمایه گذار به مالکیت فیزیکی فلزات و یا تجارت سهام معدن هنگامی که وجود دارد جایگزین بهتر و فرصت های بالقوه را سود توسط معامله در معاملات آتی بازار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.