دسامبر 1, 2022
زلاتان باز هم حرص هواداران مالمو را درآورد!/عکس

زلاتان باز هم حرص هواداران مالمو را درآورد!/عکس

[ad_1]

هنوز خشم و کینه هواداران تیم فوتبال مالمو از بازیکن سابق‌شان زلاتان ابراهیموویچ به خاطر خرید سهام رقیب همشهری، باشگاه هاماربی فروکش نکرده بود که این ستاره 38 ساله با یک اقدام جنجالی دیگر خشم آنها بیش از پیش برانگیخت.

باشگاه هاماربی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که زلاتان ابراهیموویچ  به سوئد برگشته تا در کنار بازیکنان این تیم یک جلسه تمرینی داشته باشد و به این شیوه آمادگی جسمانی خود را برای از سر گرفتن تمریناتش با میلان حفظ کند.

یسپر یانسون، مدیر ورزشی باشگاه هاماربی که ایبرا مالک 25 درصد از سهام آن است، با اعلام حضور ستاره میلان در تمرینات این تیم پشت درهای بسته گفت: زلاتان در کنار اعضای خانواده‌اش در شهر استکهلم بود و احساس کرد که می‌خواهد بار دیگر پا به توپ شود. بازیکنان ما تا الان به صورت داوطلبانه در تمرینات شرکت داشتند اما از روز دوشنبه تمرینات گروهی ما از سر گرفته می‌شود و از حضور زلاتان هم در آن تمرینات استقبال می‌کنیم.

زلاتان ابراهیموویچ , ویروس کرونا , سری A , تیم فوتبال میلان ,

با توجه به تعطیلی تمامی زمین‌های تمرینی و مجموعه‌های ورزشی در ایتالیا، بازیکنان سری A چاره‌ای جز حفظ آمادگی‌شان با تمرین در خانه ندارند و به همین دلیل برخی از لژیونرهای شاغل در این لیگ ترجیح داده‌اند به کشورهای خود برگردند تا شرایط بهتری برای حفظ آمادگی‌شان داشته باشند.

255 41

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *