دسامبر 10, 2022

رعد و برق توسعه دهنده شبکه

[ad_1]

رعد و برق شبکه یک لایه وجود دارد که در بالای بیت کوین. این آخرین اختراع بودن نورد بیت کوین جامعه است. این لایه را می توان به عنوان یک پرداخت پروتکل. این ساخته شده است ممکن است با قابلیت حمل و نقل ارزش خود را از طریق مردم است. به وضوح بیت کوین خواهد بود ساخته شده هر دو یک لایه انتقال و لایه کاربرد.

رعد و برق شبکه شده است و تحسین بسیاری را با توجه به پتانسیل خود را برای حل bitcoin مقیاس پذیری مشکل است. رسیدن به آن این امکان معاملات بین شرکت کننده گره. همچنین نگرانی های مطرح شده نزد خوانایی و اهمیت آموزش مردم در استفاده از cryptocurrency. این استدلال است که آموزش خواهد یک راه طولانی به تضمین این که کسانی که در رمزنگاری جهان به خوبی آگاه از فعالیت های آن است. بر این اساس COINBASE یک پلت فرم است که استخدام و آموزش تجار و مصرف کنندگان در استفاده از cryptocurrency. این مقاله به شما ارائه می دهد اطلاعات در مورد استخدام در رعد و برق, شبکه های یک لایه در بالای بیت کوین.

فعالیت های coinbase شامل خرید و فروش از cryptocurrencies. آنها همچنین شامل ارائه ذخیره سازی امن. پس از رعد و برق و شبکه ویژگی های جدید در رمزنگاری های دنیا, مهم این است که برای تمام اشخاص علاقه مند به درک و آگاهی خوبی در مورد عملیات خود را. شبکه ویژگی های یک سیستم شناخته شده به عنوان peer-to-peer است که توانایی به را خرد. اساسا نظیر به نظیر سیستم عمل با دیجیتال cryptocurrency از طریق شبکه ای از کانال های بدون خروج منابع مالی در بازداشت اشخاص ثالث. همچنین مهم است به یاد داشته باشید این است که رعد و برق شبکه است که در درجه اول ساخته شده است در کانال های پرداخت. این یک ایده از ساتوشی ناکاموتو بنیانگذار بیت کوین.

چگونه شبکه توابع

شبکه توابع اجازه می دهد دو نفر به قرار دادن برخی از bitcoins در multisig آدرس. این است که به دنبال امضای معاملات توسط احزاب. این معاملات باید توانایی برای تغییر مقدار بیت کوین که هر یک از طرفین می تواند از گرو در اوردن. اما هر دو حزب است که توانایی به پرداخت کانال در هر زمان داده شده. آخرین امضا معامله شامل به روز ترین توازن برای هر دو طرف است پخش و اضافه شده به بیت کوین blockchain. بیت کوین بلوک های زنجیره ای است که به طور مداوم لیست در حال رشد از پرونده که مربوط و امن با استفاده از رمزنگاری. این لیست به نام بلوک. همچنین قابل توجه است که بلوک های زنجیره ای است که باز توزیع لجر است که می تواند مورد استفاده برای ضبط معاملات بین دو طرف در یک شیوه ای است که قابل اثبات و دائمی است.

رعد و برق network توسعه دهنده به طور موثر اجازه می دهد تا کاربران به طور مستقیم و ستد کسب و کار بدون رادیو و تلویزیون. واضح است که این عملیات کاملا مرموز از آنجایی که آنها نمی افتاد. این روش یافت شده است توسط بسیاری از برای صرفه جویی در زمان صرف شده در طول معاملات. در همان زمان ها بوده و مورد تحسین برای اجتناب از هزینه های که در ارتباط با blockchain.

به عنوان روند فعلی در کسب و کار آشکار شدن آن می شود روشن است که بیشتر مردم علاقه مند به cryptocurrency. این یک روند معقول بدون شک به دلیل این سکه ها به ارزش تخمین زده می شود در حال افزایش است. واقعی و دانش جامد از ارزهای بزرگی خواهد بود اگر مقدار به دست آورد و قبل از پیوستن به کسانی که در حال حاضر در رمزنگاری جهان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *