دسامبر 10, 2022

در 100 روز حرف آخر را در کنکور بزنید

موسسه حرف آخر توسط استاد عبدالرضا منتظری در سال 1390 تاسیس شده است. این موسسه با ارائه بهترین پکیج‌های آموزشی در دوره اول و دوره دوم متوسطه تلاش می‌کند تا داوطلبان را در رسیدن به مسیر موفقیت کمک کند. موسسه حرف اخر یک تفاوت بزرگ با سایر موسسه‌های آموزشی دارد. این موسسه با جدیدترین و خاص‌ترین روش‌های آموزشی مفاهیم تمامی درس‌ها را به داوطلبان آموزش می‌دهد.

بسیاری از داوطلبان دو دل هستند که برای کنکور به سراغ کلاس‌های خصوصی بروند یا در محیط خانه درس‌ها را مطالعه کنند. موسسه حرف آخر این امکان را به داوطلبان می‌دهد که با پکیج‌های حرف اخر، کلاس خصوصی را به خانه بیاورند و در محیط خانه و در یک مدت زمان کم درس‌ها را مطالعه کنند. چرا موسسه حرف اخر؟ این موسسه چه پکیج‌هایی به داوطلبان ارائه می‌دهد؟ ما در این مقاله مهم‌ترین پکیج‌ این موسسه را به شما معرفی می‌کنیم.

 

 

 

 

 

پکیج 6040 حرف آخر: آموزش در 100 روز

بسیاری از داوطلبان از تابستان برای مطالعه کنکور برنامه‌ریزی کرده و از همان ابتدا با یک برنامه دقیق درس‌های کنکور را مطالعه می‌کنند. اما برخی از داوطلبان برای کنکور دیرتر شروع می‌کنند و زمان کمتری برای کنکور دارند. حرف اخر برای این داوطلبان نیز پکیج‌های خاصی ارائه داده است تا در یک مدت زمان کوتاه داوطلبان خود را برای کنکور آماده کنند.

پکیج‌های 6040 حرف آخر یکی از منحصربه‌فردترین و خاص‌ترین پکیج‌های این موسسه هستند. این پکیج‌ها داوطلبان را در 100 روز برای کنکور سراسری آماده می‌کنند. اما پکیج 6040 چیست و چه تفاوتی با سایر پکیج‌های موسسه دارد؟

با یک زبان ساده این پکیج را برای شما عزیزان معرفی می‌کنیم. پکیج 6040 حرف آخر از دو بازه زمانی 60 روزه و 40 روزه تشکیل شده است. داوطلبان در مدت زمان 60 روزه تمامی مفاهیم مربوط به درس را به طور کامل و جامع آموزش می‌بینند. این نکته را به یاد داشته باشید که تمامی مفاهیم در این 60 روز به طور کامل آموزش داده می‌شوند.

بازه زمانی دوم مربوط به دوره 40 روزه است. دانش‌آموزان در این 40 روز به بررسی سوالات و حل آزمون‌های شبیه ساز کنکور می‌پردازند. بنابراین داوطلبان 60 روز درس یاد می‌گیرند و در مدت 40 روز تست حل می‌کنند.

 

اساتید موسسه حرف آخر: بهترین اساتید کشور

موسسه حرف اخر از روش‌های خاصی برای آموزش داوطلبان استفاده می‌کند. اما این روش‌ها به تنهایی مثمر ثمر نیستند. اساتیدی که در این موسسه درس‌های عمومی و تخصصی را تدریس می‌کنند از میان بهترین اساتید کنکوری کشور انتخاب شده‌اند و نقش مهمی در قبولی داوطلبان در کنکور دارند. مدرسان موفق این موسسه عبارتند از:

·     استاد عبدالرضا منتظری: مدرس ریاضی حرف آخر

·     استاد پیمان کامیار: مدرس فیزیک حرف آخر

·     استاد غلامحسین شیروانی: مدرس شیمی حرف آخر

·     استاد رضا شعبانی: مدرس زیست‌ شناسی

·     استاد محمد شاکری: مدرس زیست ‌شناسی

·     استاد هومن روان: مدرس زیست ‌شناسی

·     استاد محمد واعظی: مدرس عربی

·     استاد علیرضا یوسفیان‌پور: مدرس دینی

·     استاد محسن منتظری: مدرس ادبیات

·     استاد مجتبی محمودی: مدرس زبان انگلیسی

 

 

شاه کلید موفقیت در کنکور با حرف آخر

قبولی در کنکور دیگر رویا نیست. تمامی داوطلبان می‌توانند با مطالعه دقیق و برنامه‌ریزی مناسب به رشته مورد علاقه خود در دانشگاه برسند. موسسه حرف آخر با ارائه پکیج‌های مناسب برای داوطلبان گروه تجربی و ریاضی به داوطلبان در این مسیر دشوار کمک می‌کند. اگر به دنبال قبولی در کنکور 1401 هستید از همین حالا دست به کار شوید. شما می‌توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد حرف اخر به سایت رسمی و مرکزی حرف آخر مراجعه کنید یا با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

شماره‌های تماس:

 ۰۲۱۶۶۰۹۸۱۰۰

 

۰۲۱۶۶۰۴۸۶۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *