آگوست 10, 2022

درک و چرا از بیت کوین به دست آوردن محبوبیت در تجارت گزینه های دودویی

[ad_1]

در حال حاضر تجارت گزینه های دودویی کارگزاران همچنین اجازه می دهد تا شما را به صندوق حساب های خود را با استفاده از بیت کوین. بیت کوین یک فرم از پول دیجیتال است که به عهده کاملا قابل ملاحظه ای از متعارف دیگر ارزها مانند دلار و پوند.

برخی از نکات برجسته اصلی Bitcoins عبارتند از:

  • آن را با استفاده از همکار به همکار تکنولوژی است و نه کنترل هر گونه مقامات مرکزی. معاملات انجام شده در مجموع در میان طرف های درگیر و شبکه بدون هیچ گونه مداخله از بانک های مرکزی. آن است که عاری از هر نوع تداخل و یا دستکاری توسط دولت از آن است که کاملا غیر متمرکز.
  • آن است که تنها در یک صورت دیجیتال از ارز و شما نمی توانید آنها را با جایگزین های فیزیکی خود را شکل. شما به سرعت می توانید آنها را برای تبادل دلار در هر زمان شما می خواهم.
  • کلاه بالا از صدور Bitcoins محدود است به 21 میلیون نفر است که به طور متوسط تنها 25 سکه استخراج برای هر 10 دقیقه. با سرعت از معدن است آهسته و حتی بیشتر در 2 سال گذشته.
  • Bitcoins محدودیت در پذیرش زیرا آنها پذیرفته شده در تمام فروشگاه ها. اما چشم انداز پذیرش نگاه می کند بهتر است با محبوبیت رو به رشد آن. این cryptocurrency آمده است یک راه طولانی از زمان معرفی آن در سال 2009.
  • Bitcoins کمی پیچیده تر به درک که نسبت به معمولی ارزها مانند دلار است. بنابراین شما نیاز به دست آوردن برخی از دانش فنی در مورد آنها به خصوص قبل از استفاده از آنها برای تجارت آنلاین
  • یکی از اشکالاتی Bitcoins است که معاملات به طور کلی حدود 10 دقیقه به کامل است که بر خلاف منظم ارز که در آن معاملات بلافاصله می تواند انجام شود. همچنین معاملات غیر قابل برگشت و استرداد می تواند انجام شود تنها در صورتی که دریافت کننده موافق به انجام این کار.
  • بیت کوین اجازه می دهد تا شما را به انجام معاملات به صورت بی نام, دلیل این که شما نمی خواهد که به نام خود و یا آدرس. مانند ذکر شده در بالا کار می کند با همکار به همکار سیستم.

قبل از خرید Bitcoins, شما نیاز به نصب Bitcoin wallet در گوشی های هوشمند خود و یا کامپیوتر. در علاوه بر این به کامپیوتر و موبایل و کیف پول و شما می توانید به صورت آنلاین کیف پول بیش از حد. هر کیف پول را به یک آدرس خاص ، برای هر معامله 2 جفت کلید (عمومی و خصوصی) تولید خواهد شد. این سیستم رمزگذاری بسیار امن است.

بیت کوین تعادل از هر حساب کاربری است که به معنی هر کسی می تواند در مورد تعادل خاص کیف پول. اما شما هنوز هم ناشناس بمانند چرا که شما don't باید به نام خود و یا اطلاعات خصوصی برای انجام معاملات.

این روزها بسیاری از فارکس و تجارت دودویی گزینه کارگزاران شروع به پذیرش بیت کوین به عنوان یکی از ارزهای. شما می توانید به خرید و فروش آن به طور منظم در برابر ارزها مانند دلار و پوند.

بیت کوین برای تجارت گزینه های دودویی:

قیمت بیت کوین نمودار تغییر با توجه به عرضه و تقاضا نسبت. در علاوه بر این به معاملات در نوسانات قیمت این cryptocurrency شما همچنین می توانید استفاده از آن به عنوان یک حالت پرداخت برای خرید ارزهای دیگر بیش از حد.

اما بسیار مهم است برای شما برای انتخاب یک قابل اعتماد باینری بروکر گزینه های که اجازه می دهد تا شما را به استفاده از بیت کوین به عنوان یکی از ارزهای پذیرفته شده. شما می توانید از کارگزار بررسی بر روی رتبه سایت ها قبل از اینکه حق انتخاب سیستم عامل برای تجارت گزینه های دودویی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.