دسامبر 7, 2022

درباره خرید مهره مار اصلی

وی تأکید می کند که اگر پول خرید ندارید ، خرید مهره مار ما قطعه هایی نیز برای اجاره داریم. سند چک یا ضمانت نامه را با ما بگذارید و اجاره به مدت یک سال دریافت می شود. خرید مهره مار به عنوان مثال ، 30 میلیون مهره مار فقط 15 میلیون برای شما هزینه دارد.

مراکز فروش مهره مار

 

سرویس جامعه شرقی – مانند هر کلاهبرداری دیگر ، داستان خوب خرید مهره مار در درجه اول قرار دارد. آنها ابتدا باید برای شما توضیح دهند که “مارها در محل جفت گیری یک تکه استخوان باقی می گذارند و این استخوان که مهره مار نامیده می شود ، دارای دو بار مثبت و منفی خرید مهره مار است ، بار مثبت در مارهای نر و بار منفی در مارها.” در آنجا ماده است و بعد از جفت گیری ، این مهره ها از مار جدا می شوند و به زمین می افتند “و اینجاست که داستان آدمهای خوشبخت شروع می شود. خوش شانس های داستان که قبلا بدبخت بودند و در آسمان گیر افتاده بودند ، ناگهان با کمک یک متخصص مهربان و دوست داشتنی یک جفت مهره اصلی پیدا خرید مهره مار کنید و از این به بعد همه چیز به خوبی و خوشی پیش می رود.

قیمت مهره مار اصل در اصفهان

 

از طرف دیگر ، برخی که از مهره مار استفاده نمی کنند یا گرفتار خرید مهره مار نمی شوند ، به سراغ الاغ مهره می روند؟ خر مهره نیز قسمت خاصی از گردن حیوان گوش دراز است که از استخوان نخاع آن حیوان جدا شده و بریده می شود. البته به گفته خرید مهره مار بزرگان اگر قرار بود فرصتی بیاورد آن را برای صاحبش می آورد!

اما اگر فکر می کنید تفاوت این دو در یک نام یا حیوانی است که از آن گرفته شده است ، سخت در اشتباهید. متخصصان (!) یا افراد مهربانی که علاقه مند خرید مهره مار به کمک به دیگران در این زمینه هستند معتقدند که تفاوت اصلی خر مهره با مهره مار این است که مهره مار انرژی مثبتی به شما می دهد و آن را به اطرافیان منتقل می کند (به نفع شما) ، اما الاغ مهره انرژی منفی اطراف شما را دفع می کند. البته این دو می تواند مکمل خوبی برای افرادی خرید مهره مار باشد که به این داستان ها علاقه مند هستند.

تشخیص مهره مار اصل

 

 

اینها تنها کلیدهای شانس و خوشبختی نیستند. روش های کلاهبرداری نام های بسیاری دارند. از آلت تناسلی کفتار تا ناف آهو ، مار سیاه. آنها می گویند قرار است خرید مهره مار شما را خوشبخت کرده و زندگی شما را تغییر دهند. اگر به شخصی علاقه دارید ، آن را در جیب خود بگذارید و به سراغ آن شخص بروید ، همین. البته این ماجرا و نام های آن بارها در رسانه ها ذکر شده است ، اما آنچه این بار به آن توجه ویژه خواهیم کرد ، قیمت های نجومی خرید مهره مار این موارد است؛ چیزی تا 100 میلیون تومان غیرممکن است!

شکل مهره مار اصل

 

خرافات در مورد مهره های مار و خر

اگر فکر می کنید که این مشکل و اعتقاد فقط در بخشی خرید مهره مار از گذشته وجود داشته است ، که ممکن است از نظر مدرن بی سواد و ناآگاه بوده باشند ، اشتباه می کنید ، زیرا امروز متقاضیان این دستگاه ها جوانان هستند که گاهی دارای تحصیلات عالی هستند اما حل مشکلات آنها به سراغ این افراد و این موارد است. کافیست در فضای خرید مهره مار مجازی کمی روی این مهره ها جستجو کنید.

مهره مار اصل در مشهد

 

در این میان ، خرید مهره مار عده ای نیز هستند که از این غرایز به خوبی برای حل مشکلات بوسیله مهره های مار و خر استفاده می کنند و احتمالاً هر نوع مهره ای را که مهره اصلی مار نامیده می شود ، قالب می زنند و هر چقدر تلاش کنند از مشتری می پرسند. قیمت ها از نمونه های ساده 30000 تومانی شروع می شود و جالب است که این نوع مهره حتی توسط برخی طلافروشی ها به فروش می رسد که این ممکن است به دلیل افزایش چشمگیر قیمت طلا و کاهش مشتری و شاید طمع به با هر قیمتی درآمد کسب کنید. اما خرید مهره مار هرچه قیمت بالاتر باشد ، نوع تبلیغات از جذابیت بیشتری برخوردار است. به عنوان مثال ، در یکی از تبلیغات نوشته شده است: “خرمای واقعی ، مناسب افرادی که دوست دارند الاغ ، الاغ ، الاغ خرید مهره مار یا الاغ باشند. فقط 800،000 تومان.”

عکس مهره مار اصل اصل

 

البته در این بین مانند هر مورد دیگری که اگر تأکید شود ، برای خود فرد است ، بهتر تبلیغ می شود. برخی از مردم بر فروش مهره های خاصی که استفاده خرید مهره مار می کنند تأکید می کنند و اعلام می کنند: “من می خواهم برای کار سربازی دیگر بروم. خودم نمی آیم!” همه مدل های تبلیغاتی از 100 هزار تومان تا چند میلیون تومان وجود دارد. همه خرید مهره مار آنها بر اصالت و کارایی مهره و مهره مار خود تأکید می کنند.

مهره های قابل خرید و فروش تا یک میلیارد!

مهره مار اصل از کجا بخرم

 

اگر فکر می کنید این مهره ها فقط برای موارد مثبتی مانند جذب یک همکلاسی و همکار برای ازدواج یا درآمدزایی است ، روشن است که شما از معجزات خرید مهره مار مهره شناخت کافی ندارید. بنابراین ، با یکی از تبلیغاتی که تأکید دارد “سخنران دادگاه” است تماس خواهیم گرفت. “یک جفت مهره زبانه ای برای دادگاه ، امور اداری و بانکی. زبان زدگی بسیار قوی ، اگر فقط برای پول نقد آزمایش شود ، برای کسانی که می خواهند شغل یا موقعیت شغلی خرید مهره مار خود را بدست آورند مفیدتر است. تماس با اطلاعات بیشتر.”

مردی که به گفته خودش اهل جنوب است و محل کارش آنجاست ، تأکید می کند که مهره مارش کاملا جواب داده و قیمت این مدل 30 میلیون تومان است. خرید مهره مار ما به او می گوییم که چگونه بفهمد آجیل او اصلی است زیرا همه می گویند آجیل آنها اصلی است اما قیمت ها متفاوت است. وی در یک پاسخ فلسفی تأکید می کند که این ممکن است یک قطعه کلیدی باشد ، اما شما باید ببینید که او در گذشته چقدر پاسخ داده است. “من در ایران کمتر کار می کنم. بیشتر مشتریان ما در دبی متعصب هستند. آنها همچنین پول خوبی برای یک مهره اصلی تهیه می کنند. خرید مهره مار در حال حاضر گرانترین مهره ما 100 میلیون تومان قیمت دارد.”

مهره مار را كجا بگذاريم

طبق معمول چانه می زنیم و غر می زنیم. موضوعی که شاید چنین نبوده و ما را شروع نکرده است. وی پاسخ می دهد ، “ما آجیل را به شما ضمانت خرید مهره مار می دهیم. اگر تجارت شما نتیجه نگرفت ، بیایید و همان مقدار را از ما پس بگیرید.” ما می پرسیم چگونه آن را پس بگیریم؟ می گوید معلوم شد شما خریدار نیستید!

ما به فروشنده دیگری اطلاع می دهیم که کار ما در دادگاه گیر کرده است و چند روز دیگر نیازی نداریم. وی گفت: “ما مهره هایی برای اجاره خرید مهره مار نیز داریم. شما باید یک چک یا سند ضمانت به ما بدهید و یک سال از شما هزینه می گیرند. مبلغ اجاره نیز به مهره بستگی دارد. به عنوان مثال ، 30 میلیون مهره مار.” . اجاره یک ساله وی 15 میلیون تومان است ».

البته برخی حتی پا را فراتر گذاشته و حتی ادعا می کنند خرید مهره مار که این قطعات و برخی دیگر از کارهای گره گشای کسانی است که در موارد دشوار گیر کرده بودند و همچنین داستان هایی درباره صاحبان این موارد خرید مهره مار از شر پرونده های بزرگ خلاص می شوند. چیزی در برخی موارد اقتصادی مضامین دربار پادشاهان و کلمات خاصی را که روی کاغذ نوشته شده اند تداعی می کند.

ضمانت کتبی و تضمینی نیز یکی از گزینه های این مهره است. خرید مهره مار مشکل این است که او در شهری غیر از تهران زندگی می کند و وقتی می پرسیم امکان ارسال نامه وجود دارد؟ وی تأکید می کند که چنین چیزی به هیچ وجه امکان پذیر نیست ، زیرا مهره را باید با دعای ویژه ای به نام متقاضی زد و این کار 3 تا 4 میلیون تومان هزینه دارد و این یک کار خرید مهره مار بسیار حساس و مهمی است که می توان از راه دور انجام داد وجود ندارد و ما باید به آن شهر برویم. با پول نقد !!!

روش های خلاقانه برای تشخیص اصالت مهره های مار

ما با شخص دیگری تماس می گیریم که در شبکه اجتماعی نیز آگهی گذاشته است. وی همچنین مبلغ را 7 میلیون تومان عنوان می کند. چگونه می توان خرید مهره مار مطمئن شد که مهره مناسب است؟ او پاسخ می دهد: من آن را در سرکه می گذارم و مهره ها کنار هم می آیند که این نشان دهنده اصالت آن است. البته بلافاصله تأکید می کند که این اصلاً برای مغزها خوب نیست زیرا باعث کاهش انرژی آنها می شود! از طرف دیگر ، وی می گوید: خرید مهره مار در عوض ، ما یک دندان مار با مهره می فرستیم تا بدانید که کاملاً اصلی است!

در گوشه خیابان واقع شده و قیمت های آن از 10 هزار تا 100 هزار تومان است. اصل اصل! از او در مورد دلیل تفاوت قیمت ها می پرسم و او داستان خرید مهره مار آجیل 100 میلیونی را تعریف می کند. وی تأکید می کند که این یک کلاهبرداری است و در مورد چگونگی تشخیص اصالت مهره های خود می گوید: من دیگران را نمی شناسم ، اما ما مارها را تولید می کنیم و مهره های ما کاملاً اصیل هستند. وی در توصیه ای خردمندانه می گوید: “همیشه خرید مهره مار به خاطر داشته باشید که مهره هایی وجود دارد که از دو مار حاصل می شود و با هم جفت شده اند.” فرض کنید اگر وارد مکانی شوید که مارها جفت می شوند ، مهره های مار زیادی وجود دارد ، اما نمی توانید تشخیص دهید کدام یک جفت می شوند. “بنابراین شما باید هنگام جفت خرید مهره مار شدن مار حضور داشته باشید و دو مهره را بگیرید!”

 

نکته جالب س Quesالاتی در مورد مشتریان این مهره ها که گاهاً قیمت های میلیونی دارند. با استفاده از این مدل سوال ، ما نمی توانیم مهره مار را در جیب خرید مهره مار خود قرار دهیم ، و اگر کسی متوجه شود ، اعتبار خود را از دست خواهیم داد. بیشتر در مورد آنها صحبت می شود و معلوم می شود کسانی که تلفن های هوشمند و اتومبیل های خرید مهره مار مدرن دارند ، تعداد بیشتری مهره مار در جیب و کیف خود می گذارند تا کسانی که سواد کمتری دارند. برخی حتی تا آنجا پیش می روند که تأکید می کنند دارندگان موقعیت و حتی ورزشکاران و افراد مشهور مشتری آنها هستند.

این سخنان ممکن است یک ادعا و اعتقاد تبلیغاتی باشد ، اما در مواردی که معلوم شود برخی از فوتبالیست ها و مربیان جادو و فال را رها نمی کنند خرید مهره مار و همیشه این کارها و رفتارها را با تیم خود انجام می دهند ، این سخنان قابل انتقاد نیست. و او در مورد همه اینها دروغ گفت. به هر حال ، دانه ها امروزه نقش مهمی در سود ده ها میلیون نفر از افراد سودجو دارند و یک نفر فرصت دارد مهره مار داشته باشد و دیگری دانه الاغ. خرید مهره مار انتخاب مار یا خر بودن به شما بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *