دسامبر 7, 2022

حرف اخر جدیدترین تکنولوژی آموزشی برای کنکور

مطالعه همه دوره ها در مدت 2 ماه شاید تا دو سال پیش غیرممکن به نظر برسد !! اما امروز ، برای اولین بار در کشور ، با پروژه 6040 حرف آخر ، این امکان وجود دارد. این بدان معناست که داوطلب می تواند تمام دروس خود را فقط در مدت 2 ماه مطالعه کرده و کل دوره ها را در مدت 40 روز حدود 20 بار مرور کند. شاید هنوز آن را معتبر ندانید ، بنابراین این گزارش خبری را از دست ندهید و چند دقیقه طول بکشد تا انتها بخوانید. در پایان ، ما اخبار شگفت انگیزی از https://harfeakharpub.com حرف آخر به شما می دهیم ، که می تواند مقصد آزمون ورودی شما را در مدت 5 روز تغییر دهد ، و شما می توانید برای بزرگترین ماراتن علمی کشور ، آزمون ورودی ، از یک روش اصولی تر . در ادامه رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده کنید.

حرف آخر علمی آموزشی موسسه در سال 2011 توسط پروفسور عبدالرضا منتظری تاسیس شد ، وی همچنین معلم ریاضیات است كه این مجموعه را تدریس می كند. اما این موسسه کمی متفاوت با سایر موسسات است! به عبارت دیگر ، داوطلب با آموزش کاملاً شگفت انگیز در کنکور قبول می شود. آموزشی که دیگر در آن هیچ صحبتی از حفظ و یادگیری فرمول ها نمی شود! دلیل این امر آموزش بصری محتوا و استفاده از الگوها به جای فرمول ها است. آموزش بصری تدریس را بسیار جذاب می کند و استفاده از الگو سایر داوطلبان را از فرمول ها نیز نجات می دهد و به جای حفظ صدها فرمول با کمتر از 30 الگو ، در جلسه کنکور شرکت می کنند. همچنین محبوب ترین پروژه در این مجموعه پروژه 2 ماهه است که انقلابی در زمینه آموزش است. برای دیدن آموزش حرف آخر ، حتماً به سایت حرف آخر مراجعه کنید تا با سبک این موسسه آشنا شوید. در ادامه می توانید لیست قیمت محصولات اجی مجی را هم مشاهده کنید.

حرف آخر فیزیکی

اما بهتر است بدانید که این موسسه یکی از بهترین موسسات آموزشی در ایران است ، بنابراین در سال 1998 ، با کسب 51 رتبه زیر 300 ، محبوبیت خود را در بین داوطلبان چند برابر کرده و یک آزمون عالی از آموزش تدریس و پاسخگویی به آن است. در جلسه. کنکور برای سوالات کنکور بود. از جمله رتبه هایی که این موسسه در کنکور 98 کسب کرده است ، می توان به رتبه های 10 ، 12 ، 18 ، 81 ، 83 ، 87 و … اشاره کرد که چنین بازگشتی به ندرت در کنکور ایران یافت می شود ، یعنی فقط با کمک آموزش حرف آخر. (بدون منبع دیگری) به این رتبه بندی رسیده باشند. علاوه بر این رتبه بندی ، افراد زیادی هستند که به 100٪ نیز رسیده اند؛ به عنوان مثال ، در دین و زندگی 15 نفر و در فیزیک 5 نفر به 100٪ رسیده اند.

فیزیک شماره 100 یک نوع است. خوب است بدانید که این درصد به دلیل سبک تدریس فیزیک در این موسسه است. فیزیک که اغلب به دلیل فرمول بودن شناخته می شود ، دیگر در آموزش کامیار یک فرمول نیست. به گفته معلم فیزیک ، این مانند ساختمان است که داوطلب از بیرون به آن نگاه می کند و شکل ظاهری آن را می بیند ، اما معلم کامیار ، به طور شهودی آموزش می دهد ، داوطلب را به داخل ساختمان می برد تا همه چیز را از داخل و به طور کامل ببیند. در این آموزش ، همه چیز بصری و بصری است ، به عنوان مثال ، در موضوعی مانند قوانین نیوتن ، داوطلب به جای حفظ قوانین نیوتن ، آن را لمس می کند. آموزش این دوره بسیار جذاب و کاملاً متفاوت از هر دوره دیگر است. می توانید در این دوره از طریق حرف آخر فیزیک دروس رایگان بخواهید. در ادامه می توانید تجربه جدیدترین سبک آموزش کنکور با حرف آخر را هم مشاهده کنید.

شیمی حرف آخر

اما بهتر است در مورد اساتید این موسسه صحبت کنیم. بهترین معلمان در ایران برای هر درس جمع شده اند و محتوای هر درس را در گروه تخصصی حرف آخر آماده می کنند. یکی از این معلمان علیرضا یوسفیان پور ، معلم جوانی به نام دینی است که کل دین را فقط در 14 الگو و بدون حفظ یک کلمه به شما می آموزد. پروفسور مجتبی محمودی ، مدرس زبان ، که برای اولین بار در کشور به کمک روایت و انیمیشن ، کل زبان کنکور را به داوطلبان آموزش می دهد. پروفسور شاکری ، پروفسور شعبانی و پروفسور روان ، مربیان زیست شناسی حرف آخر که کل کنکور زیست شناسی را با استفاده از انیمیشن منجر به یادگیری عمیق زیست شناسی می کنند و داوطلب موضوعی مانند زیست شناسی را به نوعی یاد می گیرند کاملاً مفهومی و حفظ شده.

اما درس شیمی را می توان یکی از بهترین دروس این موسسه دانست. حدود نیمی از سوالات شیمی از قسمت شیمی است که یکی از سخت ترین مباحث است. در روشهای عادی ، فرمولهای زیادی برای آموزش این مبحث استفاده می شود ، اما در این مجموعه ، تمام مسائل شیمی فقط با 3 استاندارد و بدون فرمول در 3 ساعت و در 27 ساعت ، حدود 2000 تست ملی آموزش داده می شود و فقط با این الگو نوشته شده است. و چنین سبکی در ایران مختص استاد غلامحسین شیروانی است که می توانید برای دیدن برنامه درسی کامل و روش تدریس وارد صفحه شیمی پروفسور شیروانی شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *