دسامبر 1, 2022
جشنواره ایده پردازی "تعلیم و تربیت در دوران کرونا" در قم برگزار می‌شود

جشنواره ایده پردازی “تعلیم و تربیت در دوران کرونا” در قم برگزار می‌شود

[ad_1]

به گزارش خبرآنلاین از قم : حسن محمد پور ظهر امروز  در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات دانشگاه فرهنگیان استان برگزار شد، با اشاره به برگزاری جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا اظهار داشت: این جشنواره دربرگیرنده موضوعات متنوع فرهنگی، تربیتی و آموزشی در راستای تولید دانش موردنظر آموزش‌وپرورش کشور است.

وی تصریح کرد: کرونا و شکاف آموزش و یادگیری و آسیب‌شناسی پساکرونا  موضوعات جشنواره را تشکیل می‌دهد و به نفرات برتر در دو سطح استانی و کشوری که ایده‌های بدیع، آزاد، نوآورانه، خلاق ،پویا و مؤثر برای آموزش‌وپرورش مطرح نمایند، تقدیرنامه و جوایز نفیسی تقدیم می‌شود.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان قم بیان کرد: فراخوان استانی جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا در قم اعلام‌شده و جلسات هماهنگی مشترکی نیز در این زمینه با اداره کل آموزش‌وپرورش و سازمان بسیج فرهنگیان استان نیز برگزارشده است.

محمد پور با اشاره به محورهای جشنواره استانی ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا عنوان کرد: این جشنواره موضوعاتی همچون یادگیری مؤثر دوران کرونا، ارزشیابی مؤثر در آموزش‌های غیرحضوری، نقش خانواده، رسانه و فضای مجازی در تربیت و یادگیری، شناسایی و رفع آسیب‌های نظام آموزشی در شرایط کرونا و نقش توانمندی معلمان و احساس مسئولیت آنان در بهره‌گیری از ابزار رسانه و فضای مجازی در دوران کرونا است.

وی گفت: جشنواره استانی ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا با همکاری بسیج فرهنگیان و وزارت آموزش‌وپرورش ویژه تمامی فرهنگیان، دانشگاهیان و دانش آموزان برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان قم خاطرنشان کرد: آخرین‌مهلت ارسال آثار به این جشنواره علمی پژوهشی حداکثر ۱۲ شهریورماه اعلام‌شده و کلیه علاقه‌مندان جهت شرکت در جشنواره می‌توانند جهت آشنایی با مقررات، نحوه ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس:Www.sci- cbo.ir مراجعه کنند.

46

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *