آگوست 17, 2022
جزییاتی جدید از طلب سنگین برانکو از پرسپولیس/عکس

جزییاتی جدید از طلب سنگین برانکو از پرسپولیس/عکس

[ad_1]

پرسپولیس وقت زیادی برای پرداخت طلب برانکو ایوانکوویچ، سرمربی اسبق خود ندارد؛ طلبی که یکی از بدهی‌های سنگین باشگاه پرسپولیس در طول سال‌های اخیر محسوب می‌شود.

برانکو ایوانکوویچ در شکایت خود از پرسپولیس درخواست مالیات 675 هزار یورویی و دیگر طلب‌های خود را داشت که فیفا با رد درخواست مربوط به مالیات پرسپولیس را به پرداخت یک میلیون و 55 هزار یورو محکوم کرد.

برانکو در این پرونده برای حقوق ماهیانه خود از باشگاه پرسپولیس را 520 هزار یورو درخواست کرده است که شامل سیزده ماه (کل فصل قبل و یک‌ماه از این فصل) قسمت 40 هزار یورویی است. همچنین قرار است برانکو برای پیش‌پرداخت قرارداد خود (مربوط به فصل قبل) درخواست مبلغ 250 هزار یورو از باشگاه پرسپولیس دریافت کند و این مبلغ برای این فصل (2019/2020) 220 هزار یورو است. همچنین قسط دوم برانکو برای فصل گذشته 100 هزار یورو بوده است که باید پرداخت شود. 

این مربی کروات بندی برای کسب سهمیه آسیایی در قرارداد خود داشته است که باتوجه به قهرمانی پرسپولیس در فصل گذشته فعال شده و پرسپولیس در این بخش محکوم به پرداخت 300 هزار یورو به برانکو شده است. برانکو 15 هزار یورو نیز بابت بردهای خود در لیگ برتر دریافت خواهد کرد. 

برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نیز پاداشی درخواست کرده است؛ این‌گونه که از شواهد مشخص است برانکو بابت حذف الدحیل در مرحله یک‌چهارم نهایی مبلغ 50 هزار یورو و برای حذف السد در نیمه‌نهایی مبلغ 100 هزار یورو دریافت کرده است. 

باتوجه به پرداختی 500 هزار یورویی پرسپولیس به برانکو ایوانکوویچ پرسپولیس درنهایت محکوم به پرداخت یک میلیون و 55 هزار یورو شده است.

255 251

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.