سپتامبر 25, 2022

جاهای دیدنی کیش و نظرات مسافران

قبل از آنکه سراغ تفریحات این مجموعه برویم، میتوانید همین جا نگاهی به تمام جاهای دیدنی جذاب جزیره کیش بیاندازید. جاهای دیدنی کیش آنقدر متنوع هستند که بتوانند هر سلیقهای را راضی به خانه بفرستند. طبیعت زیبا و خیره کننده خليج همیشه فارس از حيات آبزي بسيار متنوعي برخوردار است که این خود امتیازیست منحصر به فرد برای سياحتگران در هر گوشه ای از سواحل مرجانی کیش، که مي توانند به راحتی انواع ماهيان و ديگر آبزيان را كه برخي از آنها بسيار عجيب به نظر ميرسند، در داخل آبهاي شفاف تماشا نمایند. مسیر دسترسی به آن سخت نبوده و میتوانید از هر نقطهی کیش، به وسیلهی تاکسی و یا وسایل حمل و نقل این مجموعه خودتان را به سافاری کیش برسانید. اگر عاشق غروب خورشید هستید، شترسواری روی تپهها را از دست ندهید، دیدن این منظرهی زیبا از بالای کوهان شترها بهترین حس را به شما میبخشد. اگر به دنبال بالاترین حد از هیجان و ترشح آدرنالین هستید، هرگز تونل وحشت را از دست ندهید. برای بازدید از آكواريوم كيش باید به ساختمان كانون هنر در مرکز جزیره کیش مراجعه فرمایید. این مجموعه در مرکز جزیره کیش است و در نزدیکی فرودگاه قرار دارد. طول جزیره کیش 15 کیلومتر در محور شرقی-غربی و پهنای آن 7 کیلومتر در محور شمالی جنوبی و تقریبابیضی شکل است.

اجاره ماشین در کیش هرم مومیایی یک مسیر به طول ۱۰۰ متر دارد. از ویژگی های این جزیره زیبا می توان به مسطح بودن آن اشاره نمود و اینکه بلندترین نقطه هندورابی بیشتر از 45 متر ارتفاع ندارد و در این جزیره تقریبا هیچ ارتفاعی را تداعی نمی کند و یکی دیگر از ویژگی های هندورابی که این جزیره را برای بازدید کنندگان تور کیش جذاب می کند؛ وجود جاذبه های تاریخی در کنار زیبایی های طبیعی آن است. شرکت طیف وسیعی از خودروهای کلاسیک و قدیمی را در لیست ماشین های خود موجود دارد که تنها بهصورت باراننده اجاره داده میشوند. اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی جزیره کیش زیر نظر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت می نماید. دفتر اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی در ایستگاه مرکزی (ایستگاه شماره یک) واقع شده است. اقامت این تورها در هتل آپارتمان یا سوئیت می باشد.

اطاقهای هتل هم خیلی شیک بودند و از کف اطاق میتونستی دریا رو ببینی . نزدیک به 3/72 درصد از پاسخگویان رضایتی در حد مطلوب (خیلی زیاد و زیاد) از رانندگان تاکسی در جزیره کیش داشتهاند. رستورانهای صحرایی این مجموعه به سبک کمپهای سنتی عربی ساخته شدهاند. از ویژگیهای این پکیجها میتوان به ورودی، سافاری، موتورهای تریل، تور باگی، بانجی شوتینگ، پینت بال، تونل وحشت، هرم مومیایی، شترسواری، نردبان معلق، عینک واقعیت مجازی، آمفی تئاتر، کارتینگ و رستوران صحرایی اشاره کرد. رستورانهای صحرایی وسعتی در حدود ۴۰۰۰ متر و ظرفیتی در حدود ۹۵۰ نفر دارند. کارتینگ یک پیست به طول ۷۵۰ متر و عرض ۸ متر دارد. سافاری کیش مجموعهای است که در سال ۱۳۹۲ و در زمینی به مساحت ۵۰۰ هزار متر مربع ساخته شده است. میدانید جزیره کیش را در کدام فصول سال باید تجربه کنید؟ قطعا میدانید که برای سفر با ماشین شخصی تا جزیره، باید هزینهبنزین و استهلاک ماشین را هم در نظر بگیرید. شما در لحظهی رهایی تا لحظهی ایستادن دوباره بیشترین حد از هیجان را تجربه خواهید کرد. بیشترین تخفیف اجاره خودرو در منبع کیش. قیمت اجاره خودرو در تهران از ۲۳۳,۰۰۰ تومان شروع می شود و با توجه به نوع خودرو و تعداد روزهای اجاره ماشین تهران، قیمت نیز متغیر می باشد.

همچنین جالب است که بدانید آکواریوم کیش، آكواريومی مجزا با حجم 20 هزار ليتر مخصوص ماهیان آبهاي شيرين در دل خود جای داده است و قریب به هفتاد نوع ماهی تزئینی در آکواریوم کیش وجود دارد که از نظر شکل و رنگهای طبیعی و پولک و زیبایی ظاهری، کم نظیر و حتی برخی از آنها نیز بسیار کمیاب هستند. البته این زمان برای رسیدن به بندر عباس است و از آنجا، بسته به بندری که از آن با کشتی به سمت کیش میروید، حداقل یک ساعت نیز تا کیش فاصله دارید. اگر شما در شهر شیراز زندگی میکنید و یا به طور موقت در این شهر حضور دارید و میخواهید با ماشین شخصی به جزیره کیش بروید، یک مسیر حدودا 6 ساعت و نیم در پیش دارید. در منطقه ای از فضای ورودی روستای باغو، سیاه چادرهای برپا می باشد که زندگی بومیان و آداب و رسوم این منطقه را برای گردشگران در معرض دید قرار میدهند. حركت با دوچرخه در مسیر ویژه، این امكان را به گردشگران میدهد كه با سرعت كم و در سكوت این چشم اندازهای طبیعی را تماشا كنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.