نوامبر 30, 2022

تاریخچه کوتاه از طلا

[ad_1]

تاریخچه طلا آغاز می شود بسیار زودتر از تصور ما. اکثر مردم بر این باورند که مردم از عصر سنگ یا عصر برنز تنها با استفاده از ابزار ساخته شده قرار داده و از سنگ و یا کوپر. اما این دقیقا دقیق است. کشفیات اخیر در بلغارستان را رونمایی کرد این واقعیت است که وجود دارد و اشیاء تزئینی ساخته شده از این فلز گرانبها در 4000 سال قبل از میلاد

واقعیت این است که طلا بود در آغوش تمدن در شمال آفریقا و آسیا و اروپا مدتی در بین 6000 B. C و 2500 سال قبل از میلاد مصریان که در آن بدون شک آنهایی که تا به حال سرسام آور اشتها برای طلا. اولین هیروگلیف را اختراع کردند که با اشاره به حضور طلا در 2600 سال قبل از میلاد توسط 1500 قبل از میلاد این فلز زرد در حال حاضر تبدیل به ابزاری شناخته شده ارز در بازار بین المللی است. مصریان کردم طلا خود را از منطقه Nubia در شمال آفریقا است. فراعنه فرستاده اعزامی به طلا خود را به انجام برسانند نیاز برای طلا. طلافروشان مورد استفاده برای ایجاد عروق, مبلمان, مراسم تشییع جنازه تجهیزات و نفیس طلا و جواهر.

در 550 قبل از میلاد یونانیان آغاز شده معدن در مدیترانه و خاورمیانه برای طلا. رومیان کار خود ادامه می دهند اما با تکنیک های پیچیده مانند هیدرولیک معدن یا hushing. این درگیر مقادیر زیادی از آب است که استفاده می شود برای بیرون راندن سنگ و به حذف باقی مانده است. آنها هستند که ضرب سکه در یک مقیاس هرگز قبل از دیده می شود. سکه های ضرب بین A. D 200 و 400 و مهر شد با امپراتور ،

در همان زمان در جای دیگری بر روی زمین و آمریکای جنوبی و تمدن در حال توسعه شد طلا ، روش. مردم که زندگی امروز در پرو ایجاد کرده اند در طول این دوره از سال مقادیر زیادی از مصنوعات طلا.

این گنجینه در حال زندگی شهادت تاریخ از طلا. آنها نمونه هایی از چگونگی قدردانی از این فلز گرانبها شد. در روز ما این فلز زرد امن سرمایه گذاری برای آینده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *