آگوست 17, 2022

تاج تور در کاستاریکا

[ad_1]

در سال گذشته ما بازدید کاستاریکا به عنوان یک توقف در 8 روز کروز. در میان بسیاری از قیمتها در دسترس ما بود و یک تاج تور. تاج تور (با نام مستعار پستی-پوشش) شامل کشویی پایین کابل های فولادی از درخت به درخت به درخت از طریق جنگل. همسرم, درد شانه پس از او یکی دیگر از تامر گشت. اما برادر من و خانواده ما هیجان زده به انجام تاج تور.
برای رسیدن به تاج تور محل سکونت ما در زمان سوار اتوبوس طولانی (بیش از یک ساعت). جاده ها در کاستاریکا در شکل ضعیف تا حد زیادی با توجه به شرایط آب و هوایی. اما ما آن را با خیال راحت به تاج تور گیرد.

ما خاموش کردم و رو به خط به تجهیزات ما. آنها نصب شده ما با مهار مانند سنگ نوردان می پوشند. وجود دارد یک قرقره قلاب کمربند و همچنین تسمه با karabiners به پایان می رسد. ما همچنین دستکش و کلاه.

زمانی که ما همه مجهز به ما داده شد برخی از دستورالعمل در مورد چگونه به با خیال راحت سوار پستی-خطوط. آنها به ما نشان داد که چگونه به سرعت خودمان و چه باید بکنید اگر ما گیر کردم در نیمه راه میان درختان.
پس از آن ما شد و چراغ را یک جنگل جاده و دنباله به جایی که فایل های فشرده-خط سوار آغاز شده است. ما صعود برخی از پله های چوبی به اولین پلت فرم. ما همیشه افسار به چیزی مانند یک پله نرده و یا یک تنه درخت.

اولین پلت فرم در حدود 50 فوت بالاتر از کف جنگل است. آنها متصل به قرقره متصل به ما مهار به zip-line. آنها را منتشر افسار متصل شده و آن را به یک دوم کابل فولادی به همراه اول کابل. سپس ما تضعیف کردن کابل به دومین پلت فرم که در آن وجود دارد یک مرد برای گرفتن ما اگر ما در آمد بیش از حد سریع یا اگر ما کنترل را از دست داده.

اولین پستی-خط کوتاه ترین. من فکر می کنم که خیلی از مردم نمی't خیلی می ترسم. برخی از این خطوط بودند تا زمانی که شاید 500 فوت است. کسانی که خیلی باحال!
چندین خطوط سوار که ما دیوانه ما راه را از طریق جنگل. خط نهایی برای زمان ما را به ساحل.

در ساحل ما برداشته شود ما تجهیزات و سمت چپ آن را در یک شمع. ما به دنبال یک مسیر است که منجر به تاج تور محل که در آن ما داده شد میوه و برخی از نوشیدنی.
سپس ما رو به عقب در اتوبوس به ما طول می کشد در ساعت به علاوه سوار پر از دست انداز بازگشت به کشتی.
اگر شما ترس از ارتفاع, شما احتمالا نمی مانند یک تاج تور! اما من فکر می کنم اکثر مردم واقعا لذت بردن از خود!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.