آگوست 16, 2022
تابویی که سردار آزمون سرانجام شکست

تابویی که سردار آزمون سرانجام شکست

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سردار آزمون، فصل خوبش را با آقای گلی در روسیه کامل کرد.  او بازیکنی است که برای رسانه‌ها جذابیت دارد. خوب حرف می‌زند و البته خوب بازی می‌کند. این یعنی یک پکیج کامل. سردار آزمون هم با انگیزه است و هم شوخ. او از بخشی از توانایی کشف شده خود در این فصل روسیه استفاده کرد و توانست در پایان اثرگذارترین بازیکن، در بین اینهمه بازیکن دیگر شود. لیگ روسیه کم ستاره ندارد. بازیکنانی که هر کدام از لیگ های مختلف آمده اند. هر کدام ملیت های مختلفی دارند اما سردار ایرانی است که می‌تواند فاتح بزرگ شود و عنوان بهترین و اثرگذارترین بازیکن فصل را مال خود کند. این یعنی او هنوز توانمندی‌هایی دارد که کشف نشده و شاید خودش هم به این نتیجه رسیده تابستان امسال با یک انتقال بزرگ، آئها را بیشتر کشف کند.

بیشتر بخوانید: سردار آزمون آقای گل لیگ روسیه شد

سردار همانطور که پیش بینی می‌شد، با گلزنی در هفته آخر لیگ روسیه مقابل روستوف توانست مجموع گل‌های زده خود را در به عدد 17 برساند تا با زیوبا همبازی‌اش مشترکا آقای گل روسیه شود. جالب اینجاست آزمون حتی در روزهایی که شانس آقای گلی داشت یک جمله را تکرار می‌کرد: «به آقای گلی فکر نمی‌کنم فقط به فکر این هستم بتوانم برای تیمم مثمرثمر باشم.» حتی حواشی زیادی که برای سردار به وجود آمد تمرکز او را بهم نزد. این یعنی سردار واقعا عوض شده و حالا همان بازیکن پخته‌ای است که آماده یک انتقال بزرگ است.

سردار در لیگ تمام شده روسیه عملکرد بسیار خوبی داشت. 17 گل زد، 8 پاس گل داد، 75 درصد دقت پاس‌هایش بود و هر 84 دقیقه روی یک گل تیمش تاثیر مستقیم داشت. فراموش نکنید سردار دوباره در لیگ قهرمانان هم خوش درخشید و دو گل زد. آمار گل های زده این فصل سردار، در مجموع بسیار خوب بود. او در 4 جام 3 بازی کرد و 21 گل به ثمر رساند. همچنین 10 پاس گل داد. سردار در 6 هفته پایانی فصل هم یک رکورد خود به جای گذاشت. او تنها در بازی اخمت گروژنی غایب بود ولی در 5 بازی دیگر به طور متوالی گل زد. آمار او در این 5 بازی 7 گل زده و دو پاس گل بود. 

در هر صورت آزمون موفق شد امسال در لیگ روسیه تابوشکنی کند و سرانجام آقای گل شود. در این سال ها همواره کنفدراسیون فوتبال آسیا هر بار برای بی توجهی به ستاره های ایرانی بهانه چینی کرده ولی امسال دیگر بهانه ای برای انتخاب آزمون به عنوان بهترین لژیونر آسیا در اروپا نخواهد داشت. 

252 252

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.