اکتبر 6, 2022

بیت کوین در اینجا به ماندن است

[ad_1]

مرحله بعدی در بیت کوین انقلاب خواهد بود که استاندارد سازی مبادلات که در آن سکه های معامله شده است. بیت کوین در حال حاضر در غرب وحشی اکتشافی روز از تکامل آن است. جهان موافقت کرده است که یک بیت کوین را فراهم می کند ذخیره می شود اندازه گیری ارزش در راه همان است که طلا و نقره را در طول قرون است. مانند طلا و نقره بیت کوین تنها ارزش چه فرد دیگری است که مایل به شما پرداخت هزینه برای آن است. این امر منجر به خیانت پس از معاملات آغاز شد. کج ترازو و پر از سنگ شد و بخشی از هنجار به عنوان کارگران و assayers به دنبال پد خط پایین خود را. این منجر به دولتی نظارت و ایجاد متمرکز مبادلات.

بیت کوین رویا شده است به پلیس خود را در جامعه باقی می ماند و فراتر از فیزیکی موشکافی هر جهانی دولت است. تخیلی رویای شکسته شد و یک ماه پیش زمانی که Mt. Gox تا کنون بزرگترین بیت کوین ارز تعطیل به دلیل نقض امنیتی و سرقت حدود 300 میلیون دلار ارزش بیت کوین. مشتریانی که تا به حال بیت کوین در سپرده با Mt. Gox هنوز هم نمی دانم چه مقدار از آنها می گردم. این مسائل در Mt. Gox وضع لخت cyber security استدلال. جای تعجب بیت کوین به عنوان یک ارز نشان داده است قابل توجه و انعطاف پذیری است. این انعطاف پذیری می تواند خیلی خوب بود فقط این افزایش مورد نیاز برای مشروعیت بخشیدن به ارز و ناب نسبت به دولتی مشارکت است که در واقع ممکن است کمک به این نوپای فروشگاه از ارزش افزایش می یابد به جریان اصلی آن بالقوه است.

زمان Mt. Gox حادثه ممکن است به اثبات می شود یک مزیت برای ارز است. ترا گروهی از اجلاس نیوجرسی در حال حاضر پیشنهاد یک توافق دو جانبه به کالا معاملات آتی کمیسیون (CFTC) برای شروع تجارت بیت کوین از طریق مبادله-اجرای تاسیسات و یا متمرکز ارز. اکثریت قریب به اتفاق, تجاری, تجارت ارز انجام می شود از طریق معاوضه موافقت نامه به همین دلیل است که ما به دنبال تجاری معامله گران در معاملات. یک مبادله موافقتنامه است که اساسا یک سیاست بیمه فراهم می کند که یک تضمین ارزش در یک نقطه خاص در زمان به محافظت در برابر نوسانات ارز. آن چیزی است که مبادلات کالا در حال تاسیس است. مبادله بازار شاهراه از صنعت مالی است. آنها را پردازش حجم عظیم در حالی که جمع آوری کوچک تلفات در هر معامله. هزینه بر فرد مبادله کوچک است اما حجم خالص معاوضه فرآوری شده باعث می شود آن را یک منبع درآمد برای همه بانک های عمده است.

گزارش CFTC هنوز برای اظهار نظر در مورد ترا گروه پیشنهاد. ما اظهار نظر در ماه نوامبر که بیت کوین تا به حال فراتر تازگی وضعیت و درآمد استخر در حال تبدیل شدن بیش از حد بزرگ برای بانک جهانی را نادیده بگیرد. بیت کوین انعطاف پذیری در مواجهه با Mt. Gox افتضاح عهد به قدرت جهانی جنبش مردمی. بیت کوین باید سقوط در سراسر جهان به عنوان صاحبان Bitcoins سعی کردم به آنها را برای تبادل ارز. بازار را پاسخ معلوم شد بسیار منظم. در حالی که قیمت ها سقوط نکرد در سراسر هیئت مدیره بازار به نظر می رسید به درک که در آن یک فرد شرکت مشکل بود و لذا محدود به تن. Gox مشتریان امکان گرفتن پول خود را. به عنوان یک نتیجه, بیت کوین به قیمت ثابت در اطراف $585. این است که به خوبی خاموش دسامبر بالا از $1,200 اما بسیار نزدیک به میانگین قیمت در شش ماه گذشته.

آخرین اتفاقا بهنگام قطعه ای از تحول ساختاری از بیت کوین به عنوان یک آنارشیست جایگزین فروشگاه از ارزش وجود دارد که در خارج از نهادینه صنعت مالی به یکپارچه بودن به همان سیستم مالی است که توانایی خود را به مشمول مالیات با آجر و ملات دولت آن را به دور زدن. سرویس درآمد داخلی در نهایت تصمیم گرفت به اندازه کافی به اندازه کافی است و می خواهد آن را کاهش دهد. IRS اعلام کرده است بیت کوین به عنوان اموال به جای پول است و بنابراین موضوع به قوانین مالکیت به جای ارز ، این اجازه می دهد تا IRS به دریافت سهم خود را در حالی که مشروعیت بخشیدن به نیاز به یک مرکزی ارز برای تعیین ارزش. آن را نیز از بین می برد استدلال با وزارت خزانه داری ایالات متحده و کنگره بیش قانونی مناقصه مسائل. آن را به ارزش به عنوان خوبی است که می تواند برای رد و بدل کالا و خدمات دیگر, داد و ستد کالا.

بیت کوین یک بازار جهانی اجرای معاملات در یک شبکه الکترونیکی. که برای تلفن های موبایل خیلی افتضاح مانند بازار فارکس. صنعت رگولاتور و صنعت بانکداری در حال رفتن به سرعت پیدا کردن که شکست Mt. Gox انجام داده است و بیشتر برای تشویق به فرد حل و فصل جهانی بیت کوین کاربران به جای پایان دادن به این تازه بدوران رسیده را از بین ببرند. خصوصی کاربران بیت کوین خواهد سر و صدا برای دولت برای محافظت از مردم خود را از کج بورس فقط به عنوان کشاورزان فریب خورده بودند در تجارت غلات از مصر باستان و یا طلا و گاو توسط assayers و دامداری در غرب وحشی. ترا گروه ممکن است در جای مناسب در زمان مناسب با ایده حق به عنوان Bitcoin ممکن است ثابت کرده اند خود به خود کفا در سطح خرده فروشی. نهادی و قانونی سازه در محل قرار داده برای ادامه تکامل آن به عنوان صنعت مالی است که از چپ به شکل از چگونه به کسب درآمد از آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.