سپتامبر 23, 2021

بیت کوین باج

[ad_1]

DDoS اخاذی است که قطعا یک ترفند جدید توسط هکر جامعه اما شده اند وجود دارد چند پیشرفت های جدید به آن. قابل توجه در میان آنها است که استفاده از بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت است. DD4BC (DDoS برای بیت کوین) یک هکر (یا گروه هکر) که یافت شده است برای گرفتن قربانیان با حملات DdoS و خواستار پرداخت از طریق بیت کوین. DD4BC به نظر می رسد تمرکز بر روی بازی و پرداخت صنایع که با استفاده از بیت کوین ،

در ماه نوامبر 2014 به گزارش ظهور به گروه ارسال یک توجه داشته باشید به Bitalo بیت کوین ارز خواستار 1 بیت کوین در ازای کمک به سایت و افزایش حفاظت از آن در برابر حملات DDoS. در همان زمان DD4BC اعدام یک مقیاس کوچک حمله به نشان دادن ارز آسیب پذیری به این روش از اختلال. Bitalo در نهایت حاضر به پرداخت باج ، به جای سایت publicly را متهم به باج خواهی و اخاذی و همچنین ایجاد یک فضل بیش از USD $25,000 برای اطلاعات در مورد هویت کسانی که پشت DD4BC.

توطئه های چندین ویژگی مشترک. در طول این اخاذی اعمال هکر:

راه اندازی اولیه حمله DDoS (اعم از چند دقیقه تا چند ساعت) به اثبات هکر قادر به سازش وب سایت قربانی.

خواستار پرداخت از طریق بیت کوین نشان می دهد در حالی که آنها در واقع کمک به این سایت با اشاره به آسیب پذیری خود را به DdoS

را تهدید می کند بیشتر تلخ حملات در آینده

تهدید بالاتر ransom به عنوان حملات پیشرفت (پرداخت در حال حاضر و یا پرداخت بیشتر به بعد)

محافظت نشده سایت را می تواند در نظر گرفته شود با این حملات است. یک مطالعه اخیر توسط Arbor Networks به این نتیجه رسیدند که اکثریت قریب به اتفاق DD4BCs واقعی حملات شده اند UDP تقویت حملات بهره برداری از آسیب پذیر بی سیم پروتکل های چنین به عنوان NTP و SSDP. در طیف سایبری-حملات UDP جاری شدن سیل از طریق botnet نسبتا ساده و بی پرده حمله که به سادگی تحت الشعاع یک شبکه با ناخواسته UDP traffic. این حملات نه از لحاظ فنی و پیچیده ساخته شده آسان تر با اجاره بات, booters و اسکریپت ها.

الگوی نمونه ای برای DD4BC باند است که برای راه اندازی حملات DDoS با هدف قرار دادن لایه 3 و 4 اما اگر این را ندارد که اثر مورد نظر آنها را/می توانید آن را به لایه 7 با انواع مختلف پرونده حملات با ارسال/دریافت درخواست. حمله اولیه به طور معمول در مقیاس بین 10-20GBps. این است که به جای عظیم اما اغلب حتی نزدیک به تهدید واقعی است.

اگر شرکت نتواند برای دیدار با درخواست خود و در صورتی که شرکت مهاجرت نیست این حمله از طریق مختلف anti-DDoS خدمات این گروه به طور معمول حرکت می کند و پس از 24 ساعت مداوم حمله. اما شما باید تعداد این الگو برای مدیریت امنیت سایبری تاکتیک.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *