دسامبر 6, 2022

بیتکوین چیست ؟

[ad_1]

بیت کوین تبدیل شده اند به خوبی شناخته شده و محبوب در قالب ارز در طول زمان است. هر چند دقیقا همان چیزی است که بیت کوین? مقاله زیر را بیش از در و خارج از این ارز که از ظهور تا از هیچ کجا و گسترش مانند آتش سوزی ، چه چیزی باعث آن متفاوت از حالت عادی ارزهای ؟

بیت کوین یک پول دیجیتال است چاپ شده و هرگز خواهد بود. آنها به صورت الکترونیکی برگزار می شود و هیچ کس تا کنترل بیش از آن. خود تولید شده توسط مردم و کسب و کار ایجاد اولین فرم از پول به عنوان شناخته شده cryptocurrency. در حالی که حالت عادی ارز دیده می شود در دنیای واقعی بیت کوین اجرا می شود از طریق میلیاردها رایانه در سراسر جهان است. از بیت کوین در ایالات متحده به بیت کوین در هند آن را تبدیل به یک ارز جهانی است. اما بزرگترین تفاوت آن از ارزهای دیگر است که آن را غیر متمرکز. این به این معنی است که هیچ شرکت خاص و یا بانک صاحب آن است.

که آن را خلق کرد ؟

ساتوشی ناکاموتو یک توسعه دهنده نرم افزار پیشنهاد و ایجاد بیت کوین. او را دیدم آن را به عنوان یک فرصت به یک ارز جدید در بازار آزاد از قدرت مرکزی.

که چاپ آن ؟

همانطور که قبلا ذکر شد جواب ساده است: هیچ کس. بیت کوین یک چاپ ارز آن است که یک دیجیتال. شما حتی می توانید معاملات آنلاین با استفاده از بیت کوین. بنابراین شما می توانید بوسیله اسباب گردنده از نامحدود Bitcoins? کاملا بیت کوین طراحی شده است که هرگز “معدن” بیش از 21 میلیون بیت کوین به جهان در یک زمان. هر چند می توان آنها را شکسته تا به مقادیر کوچکتر. یکی صد میلیون از بیت کوین است که به نام “ساتوشی” پس از خالق آن است.

بیتکوین چیست و بر اساس?

برای حضور بیشتر و معمولی با استفاده از بیت کوین بر اساس طلا و نقره. اما حقیقت این است که بیت کوین است که در واقع بر اساس ریاضیات خالص. آن را تا به چیزی برای مخفی کردن و یا آن را به عنوان یک منبع باز است. بنابراین هر کسی می تواند به آن نگاه برای دیدن اگر آن را در حال اجرا راه آنها ادعا می کنند.

آیا بیت کوین ،

1. همانطور که قبلا ذکر شد آن است که غیر متمرکز. آن است که متعلق به هر شرکت خاص و یا بانک. هر نرم افزار که معادن Bitcoins را تشکیل می دهند یک شبکه و آنها با هم کار کنند. تئوری بود و آن کار می کرد که اگر یک شبکه پایین می رود پول هنوز هم جریان می یابد.

2. آن را آسان به راه اندازی. شما می توانید راه اندازی یک حساب بیت کوین در ثانیه بر خلاف بانک های بزرگ است.

3. این ناشناس حداقل بخشی است که خود را به آدرس های بیت کوین در ارتباط نیست به هر گونه اطلاعات شخصی.

4. آن را به طور کامل و شفاف در همه معاملات با استفاده از بیت کوین نشان داده شده در یک نمودار بزرگ شناخته شده به عنوان blockchain اما هیچ کس نمی داند آن را به شما به عنوان بدون نام هستند و متصل به آن است.

5. هزینه های معامله کوچک هستند و در مقایسه با یک بانک هزینه های نادر و هزینه های بیت کوین اتهامات به هیچ چیز. آن را سریع ، در هر نقطه که شما ارسال پول بیش از حد آن به طور کلی خواهد رسید در دقیقه پس از پردازش.g. آن را غیر repudiable معنی که شما با ارسال Bitcoins خود را دور آنها رفته برای همیشه لطفا برای.

بیت کوین است بسیار تغییر جهان و نحوه نگاه ما پول است. بسیاری از مردم تعجب اگر آن را ممکن است برای زندگی کردن Bitcoins. برخی از آنها حتی سعی به انجام این کار. حتی پس از, بیت کوین یک بخشی از اقتصاد ما در حال حاضر یک نوع منحصر به فرد از ارز آن را برای رفتن به دور در هر زمان به زودی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *