دسامبر 7, 2022

بک لینک مخرب چیست؟

به طورکلی رعایت سئو خارج از سایت نسبت به سئو داخلی در کسب نتایج خوب خیلی سخت تر است. اما در بیش تر موارد بد تر باعث می شود گوگل به این دامنه ها شک کند، و احتمال بیش تری وجود دارد تا گوگل وب سایت شما را جریمه کند. اما واقعیت چیست؟ اجازه دهید در ابتدا یک معرفی مفید و مختصر در مورد اینکه اصلا pbn چیست و چه کاربردی دارد داشته باشیم تا به موضوعات مهم تر بپردازیم. زیرا مهمترین نکته ای که در این شبکه سازی وجود دارد این است که ما اجازه ندهیم گوگل متوجه این شود که این یک شبکه اختصاصی برای یک سایت هدف است . البته ایجاد و اجرای طرحی که در آن تمام مطالب به طور سیستماتیک گروه بندی شده و بهم پیوسته باشند کار ساده ای نیست ، اما مزایای قابل توجه سئو برای وب سایت شما خواهد بود. این روش که به عنوان ایجاد لینک پیوند شبکه نیز شناخته می شود برای اولین بار در سال 2014 توسعه یافت و پس از مدتی الگوریتم های قدرتمند گوگل توانستند پیوند غیر طبیعی را تشخیص دهند. به جرات می توان گفت راز اصلی شرکت های سئوکار داشتن شبکه PBN قوی است که بهترین و البته سخت ترین روش ساخت لینک برای سایت است.

۴- برای صاحبان وب سایت ها مهمترین چیز زمان است، شما می خواهید در کوتاه ترین زمان به بهترین بازدهی برسید. اگر شغل شما فروش بک لینک است، خب ایجاد این شبکه توجیه دارد. مجزاسازی و ارزیابی Web Archive به شما قابلیت و امکان میدهد مواد دیجیتالی و داده ها تارنما را که ممکن است برای ساخت شبکه PBN کارساز باشد , تشخیص دهید . بلکه تنها بخشی از لینک بیلدینگ هست و اصول دیگری هم هست که باید رعایت شوند. این سایت یک مرجع اطلاعاتی و پل ارتباطی بین من و شماست و پلی هست با هدف انتقال تجربیات بین من و شما. ساختار pbn می تواند متفاوت باشد ، اما به هر حال باید بین دامنه های مختلف اتصالات زیادی وجود داشته باشد. در بدترین حالت به صورت دستی به خاطر داشتن بک لینک های غیر طبیعی پنالتی میشوید و به این ترتیب دامنه شما به طور کامل از 100 نتیجه برتر گوگل محو میشود.

در صورت داشتن PBN قوی، می توان رتبه سایت را در گوگل دگرگون کرد و رشد چشمگیری پیدا خواهد کرد. پیوندهای Pbn باید به شکلی کاملاً تخصصی و دقیق انجام شود ، زیرا اگر این نوع پیوندها به صورت نادرست وارد شوند ، احتمالاً Google متوجه سایت و مجازات سایت خواهد شد. توجه داشته باشید که هنگام شروع پیوندها روش “سیلو معکوس” بهتر عمل می کند. آماده اید که یکی یکی ترفندها رو بشناسید؟ ۳- یکی دیگر از دلایلی که شما را ترغیب می کند که از PBN استفاده کنید. اما تعداد سایت هایی که از نظر موضوعی با سایت شما ارتباط داشته باشند و در ازای مبلغی به وب سایت شما بک لینک دهند. بنابراین ، طبق گفته Mark Cuban ، اگر سرمایه ی کمی دارید باید آن را با زحمت زیاد جبران کنید. اما هنوز هم متدهایی هستند که می توانید از آن استفاده کنید. اول از همه، قبل از اینکه به سراغ مقوله بک لینک های PBN برویم، می خواهیم برخی موارد مربوط به محتوای PBN را برای شما آشکار کنیم، زیرا در کمال تعجب بسیاری از مردم هنوز از این موارد بی اطلاع هستند. البته اگر بخواهید خیلی ایده آل به موضوع نگاه کنیم، بهتر است چند وب سایت هم در شبکه پی بی ان شما وجود داشته باشد تا بتوان از این طریق از دید الگوریتم گوگل در امان ماند.

اگر شما نقشه مناسبی برای شبکه بلاگ تان نداشته باشید، یا از یک نقشه قدیمی بهره ببرید؛ احتمالا باید با شبکه بلاگ تان و از آن مهمتر با وب سایت تان خداحافظی کنید. در این آموزش به تمام نکات ریز و درشت PBN و ساخت آن را می پردازیم و در انتهای آموزش می توانید یک شبکه لینک سازی PBN قوی راه اندازی کنید. مزایای روش دوم، دیگر لازم نیست سیستم را از ابتدا ایجاد کنید و می توانید از شبکه سایت دیگران استفاده کنید و آنرا مدیریت کنید. ما همان روش سنتی که استفاده سایت های دیگران است را پیشنهاد می کنیم. لینک سازی یک حیطه کاملاً تخصصی و مهم است که لازم است اجرای آن به افراد متخصص و با تجربه سپرده شود. یک مورد خیلی مهم که باید به آن توجه کنید این است که وب سایت های PBN نباید به هیچ وجه به یکدیگر لینک داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *