دسامبر 10, 2022

به عنوان پیشرفت تکنولوژی در تب سرعت و ایمنی محصولات مورد نیاز

[ad_1]

یکی از بسیاری از اهداف که رمزنگاری ارز (CC) برای اولین بار اختراع شد برای ایجاد یک امن سیستم دیجیتال از معامله. فن آوری مورد استفاده بود Blockchain و هنوز هم است. Blockchain سیستم های طراحی شده بودند به طور غیر قابل نفوذ به مشکلات اغلب با سیستم های مالی آنلاین با استفاده از تکنولوژی قدیمی تر – – مشکلات مانند حساب هک تقلبی پرداخت authentications و وب سایت های فیشینگ کلاهبرداری است.

Blockchain به خودی خود قابل اجرا بر روی peer-to-peer جهانی رکورد نگه داشتن شبکه توزیع دفاتر) که در حال امن و ارزان و قابل اعتماد است. سوابق معامله در سراسر جهان ذخیره شده در blockchain شبکه و به دلیل این سوابق در حال گسترش بیش از کل جامعه از کاربران داده است که ذاتا مقاوم در برابر تغییر. هیچ قطعه ای از داده ها را می توان تغییر بدون تغییر از تمام بلوک های دیگر در شبکه است که نیاز به تبانی اکثریت کل شبکه – – میلیون ها نفر از ناظران. اما چه می شود اگر یک وب سایت به نظر می رسد مانند آن را به شما ارائه یک دروازه به مشروع رمزنگاری ارز سکه یا رمزنگاری کیف پول محصول است اما واقعا یک وب سایت طراحی شده برای فریب شما را به افشای اطلاعات ؟ شما لازم نیست که امنیت Blockchain در همه — شما فقط باید یکی دیگر از کلاهبرداری فیشینگ است و نیاز به محافظت از این همه.

MetaCert یک شرکت است که می گوید آن است که اختصاص داده شده به نگه داشتن کاربران اینترنت امن و اصلی آن محصول امنیتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای محافظت از شرکت های از طیف وسیعی از تهدیدات مخرب و در حال حاضر آنها را به یک محصول طراحی شده برای نگه داشتن CC علاقه مندان به امن است. این محصول جدید که به نام “Cryptonite” و آن طراحی شده است که نصب شده به عنوان یک مرورگر اضافه کردن در. مرورگرهای فعلی تکیه بر SSL گواهی است که نشان می دهد کاربران یک قفل کوچک در نوار آدرس مرورگر. کاربران گفته شده است برای سال های سال است که گواهینامه های SSL به شما اطمینان دهم که یک وب سایت معتبر است – نه به این سرعت – سایت های فیشینگ با استفاده از گواهینامه های SSL بیش از حد, بنابراین کاربران می توانند به فکر فریب خورده یک وب سایت مشروع است که آن را نیست. هنگامی که اضافه شده به مرورگر وب خود را Cryptonite را نشان می دهد یک سپر در کنار نوار آدرس. این سپر را به نوبه خود از سیاه به سبز اگر یک وب سایت محسوب می شود “امن”. MetaCert می گوید که جهان پیشرفته ترین تهدید اطلاعاتی سیستم با بزرگترین پایگاه داده های طبقه بندی شده آدرس برای امنیت.

ایمن ماندن است همیشه چیز خوبی است اما بیشتر محصولات ایمنی ممکن است مورد نیاز در آینده به عنوان تکنولوژی پیاده روی به جلو در افزایش سرعت. در افق است محاسبات کوانتومی (QC) است که نشان دادن وعده های بزرگ. QC تبلیغ است توسط بسیاری به عنوان یکی از بزرگترین تکنولوژیکی انقلاب از دوران مدرن است. توسط مهار قدرت از مکانیک کوانتومی کنترل کیفیت ماشین آلات خواهد بود قادر به گرفتن بر روی مقدار کارهای پیچیده تر و برای رسیدن به سرعت قبلا دست نیافتنی. سنتی کامپیوترهای مبتنی بر دودویی مدل با استفاده از یک سیستم سوئیچ است که می تواند روشن یا خاموش نمایندگی با 1 یا 0. QC را متفاوت هستند که در آنها سوئیچ می تواند در هر دو روشن و خاموش کردن موقعیت در همان زمان که به نام ” superpositions.’ این توانایی در دو همزمان متحده چیزی است که باعث می شود کیفیت بسیار سریع تر است. گوگل اعلام کرد بیش از دو سال پیش که کوانتومی نمونه آنها دارای 100 میلیون بار سریع تر از هر کامپیوتر دیگر در آزمایشگاه خود را. توسعه این فناوری است هل دادن به جلو در به طور فزاینده ای سریع رای دادن. اولین کامپیوتر کوانتومی به بازار عرضه شد و تولید شده در سال 2011 توسط کالیفرنیا بر اساس شرکت D-Wave. D-Wave را در دستگاه مجهز به یک پردازنده که شامل 16 محاسبات کوانتومی واحد به نام QUBITS. از آن پس رهبران صنعت مانند آی بی ام و مایکروسافت اعلام کرده اند خود کوانتومی برنامه های. این روند منجر به نمایی پوسته پوسته شدن تعداد QUBITS این دستگاه های جدید می تواند رسیدگی به بیش از چند سال آینده. در حالی که محاسبات کوانتومی دارای پتانسیل برای پیشرفت های قابل توجهی در بسیاری از حوزه ها و ارائه راه حل های نوآورانه برای برخی از پیچیده ترین مشکلات آن را قطعا تولید یک نیاز برای بهبود امنیت این ماشین آلات را نیز باید از این قدرت برای کمک به هکرها با نامردان اعمال. حفاظت و امنیت همیشه مورد نیاز در رمزنگاری ارز فضای, همان گونه خط فاصله است.

در ارتباط باشید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *