دسامبر 1, 2022

بهترین کرمهای لایهبردار صورت ایرانی از نظر خریداران کدامند؟

این برند محصول کشور آمریکا بوده و دارای کیفیتی بالا است ، این کرم بسیار سریع عمل می کند و پوست صورتتان را پاکسازی و لایه های مرده پوست را جدا میکند و مصرف بیش از حد آن باعث می شود ، پوست صورتتان در طول هفته به صورت پوسته پوسته شود ، پس به اندازه کافی از این کرم لایه بردار استفاده کنید ، از نتایج استفاده از این کرم ، شادابی پوست ، کاهش چربی زیاد ، نرم شدن پوست ، پاکسازی و تمیز شدن پوست ، زبر و خشک نشدن پوست است. این کرم با نفوذ پذیری بالایی که دارد به لایههای سطحی پوست نفوذ کرده و اتصالات سلولی را سست میکند و در نهایت موجب جدا شدن سلولهای کهنه و مرده از روی پوست میشود که همین امر موجب بازسازی پوست و افزای الاستین و کلاژن پوست میشود و در نهایت چین و چروکهای پوست کمتر میشوند.

اما در حال حاضر گفته میشود که همچنین می تواند باعث نازک شدن و التهاب مزمن پوست شود(مانند چهره خرچنگ قرمز)، در واقع به پیری زودرس منجر میشود. این محصول به پوسته ریزی طبیعی پوست کمک کرده و موجب از بین رفتن تدریجی جوشهای سر سیاه، باز شدن منافذ پوست و پاکسازی سلولهای مرده میشود. اگر در کنار کرم لایه بردار بدنیال یک پاک کننده صورت ایده آل هستید پیشنهاد میشود مقاله بهترین مارک پاک کننده صورت را مطالعه فرمایید. اگر پوست شما به علت خشکی پوسته پوسته میشود با استفاده روزانه از این کرم میتوانید این مشکل را برطرف کنید.

7- اگر در حین مصرف ترتینوئین یک شب در میان یا هر شب پوست شما دچار خشکی و قرمزی شد مصرف دارو را حسب تحمل پوست خود طوری کم و زیاد کنید که مختصر پوسته ریزی ایجاد شود . عصاره جنسینگ یکی دیگر از ترکیبات به کار رفته در این محصول است که موجب جلوگیری از پیری زودرس پوست و جوانی و شادابی پوست میشود. با توجه به AHA به کار رفته در این محصول، لایه برداری بدون هیچگونه تحریکات پوستی انجام میشود که همین امر موجب روشنتر شدن رنگ پوست، از بین رفتن جای لک و جای جوش و نوسازی پوست میشود.

به طور خلاصه، استفاده صحیح از این کرم ها می تواند موجب بهبود کلاژن سازی پوست و رفع چین و چروک های ظریف پوست، روشن تر و شاداب تر شدن پوست، رفع جوش، بهبود لک ها پوستی و در نهایت افزایش تأثیر کرم لایه بردار ژاندارسل داروهای موضعی شود. کرم لایه بردار سینره مناسب انواع پوست به ویژه پوستهای چرب است. این نوع کرم برای انواع پوست مناسب است و از ویژگیهای فوق العاده این کرم این است که از آن میتوانید برای شست و شوی روزانه پوست استفاده کنید. این کرم لایه بردار یکی از محبوبترین کرمها در میان انواع کرمهای ایرانی است که میتواند پوستی شاداب و زیبا به شما هدیه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *