نوامبر 28, 2022

بسته طلایی سوالات آیین نامه اصلی 1400 پایه دوم و سوم

بلند کردن دست های مامور به دو طرف و به طور افقی همانطور که در شکل زیر می بینید به چه معناست؟ به علت عدم استقلال ذاتی آنها به آنها آیین نامه های غیرمستقل نیز میگویند. برای آزمون در اختیار داشتن نمونه سوالات فنی آیین نامه کمک بزرگی به شما خواهد کرد. کاملترین و جدیدترین نمونه سوالات آیین نامه اصلی سال ۱۴۰۰ (دقیقا سوالاتی که در آزمون داده می شود بدون اضافه و کم کردن کلمه ای) با جواب به صورت کامل (( با مطالعه این مجموعه سوالات آزمون دیگر نیاز به هیچ منابع دیگری حتی کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی ندارید. برای قبولی در آزمون آیین نامه موتور، سوالات آیین نامه موتورسیکت را در این سایت مطالعه کنید. بنابراین در صورتی که برای آزمون مقدماتی مطالعه میکنید توصیه میکنیم که تمامی نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب را مطالعه نماییدتا با این کار هم برای آزمون مقدماتی و هم برای آزمون اصلی آماده می شوید. توجه داشته باشید که برای قبولی در هر یک از این آزمون ها نیاز است که برای حداقل نمره ۲۶ را از ۳۰ کسب کنند.

آزمون گواهینامه زانندگی این آزمون توسط هر آموزشگاه به صورت مستقل برگزار میشود؛ به همین دلیل، زمان برگزاری آزمون آیین نامه هم توسط هر آموزشگاه برای متقاضیان خود تعیین میشود. اگر میخواید بدانید در آزمون آیین نامه چند غلط مجاز است ،ابتدا باید بدانید که تعداد سوالات امتحان آیین نامه 30 سوال است و مدت زمان امتحان آیین نامه 20 دقیقه است و شما باید در این 20 دقیقه به سوالات پاسخ دهید و نمره ی قابل قبولی در این امتحان کسب کنید. باتری ها هر از چه مدتی باید کنترل شوند ؟ با این حساب آزمون آیین نامه رانندگی را باید به دو بخش آزمون مقدماتی و آزمون اصلی تقسیم بندی کنیم که هر یک در پس دیگری در قالب یک گروه آزمون آیین نامه قرار می گیرند. برای قبولی امتحان آیین نامه شما باید به 26 سوال جواب صحیح دهید به این معنی که تا 4 غلط مجاز است ولی اشتباه بیشتر باعث رد شدن شما میشود پاسخنامه امتحان آیین نامه .

اتومبیل شما در بزرگراهی دچار نقص فنی شده است،تابلوی مثلثی را در چند متری قرار می دهید؟ چند مورد از تصاویر عین نمونه سوالات امتحان آیین نامه دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی pdf : دانلود رایگان قسمتی از سوالات تایپ شده دوستان توجه داشته باشید ما هم از سوالات عکس گرفتیم و هم برای خوانایی بهتر تایپ کردیم بعد از خرید محصول لینک دانلود هر دو فایل به شما نمایش داده می شود. میزان رعایت فاصله طولی در جاده های برفی به ازای سرعت 45 کیلومتر در ساعت چند طول اتومبیل است ؟ 1- با رعایت ضوابط و مقررات مجاز است. با کمک دیگران مجاز است. قسمت فنی به شما کمک میکند اجزای اتومبیل را بشناسید. بر روی یک راه لغزنده قسمت عقب اتومبیل ما به سمت راست می لغزد چه کار باید انجام دهیم؟ در ابتدا باید بگوییم که سوالات دانلود شده در تمامی ” موبایل ها و لپ تاپ ها و کامپیوتر ها ” قابل اجرا می باشد . 1- چون باعث کاهش دید می شود. 2- چون باعث کاهش انعکاس نور می شود. شکل زیر چه موردی را هشدار می دهد؟ تابلو های هشدار دهنده یا … 3- در سر پیچ های تند و سر بالایی ها دور زدن ممنوع است.

4- فقط سبقت روی این خطوط انجام می گیرد. 3- در مواقع اضطراری مجاز است. 4- با رعایت نکات ایمنی مجاز است. 3- در صورت رعایت نکات ایمنی مجاز است. در راههای شیبدار کوهستانی که در آنها عبور در وسیله نقلیه کنار هم مشکل میباشد، حق تقدم عبور با کدام است؟ 15- کدام مورد زیر از علائم خستگی و خواب آلودگی راننده نمی باشد؟ هرگاه وسیله نقلیه ای شب در کنار و بیرون سطح راه توقف نماید و نور کافی در آن محل برای تشخیص از فاصله ۱۵۰ متری وجود نداشته باشد انجام کدام مورد زیر ضروری است؟ 3- گردش روی این خطوط انجام می گیرد. 4- فقط سبقت روی این خطوط انجام می گیرد. 3- با فاصله کافی پشت سر وسیله نقلیه حرکت کنید تا بتوانید قسمت جلوئی وسیله مذکور را ببینید تا زمان مناسب و ایمن برای سبقت فراهم شود. چرا باید برای سبقت از یک وسیله طویل فاصله بیشتری با آن حفظ کرد؟ سوالات آزمون آیین نامه را باید از آخرین ورژن آزمونها دانلود و مورد استفاده قرار داد در غیر این صورت باعث میشود شما از برخی مباحث جا بمانید و سبک سوالات دستتان نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *