نوامبر 28, 2022

بررسی و کاربرد ردیاب حیوانات

با توجه به این که حیوانات خانگی ممکن است در آب برای شنا و یا بازی بروند بهتر است دستگاه ردیابی به آن ها متصل باشد که در برابر آب مقاوم باشند. ردیاب حیوانات معمولا قطعات کوچکی هستند اما شما به ابعاد و وزن و حجم آن با توجه به حیوان خانگی تان حتما دقت کنید. ردیاب حیوانات خانگی قطعه کوچکی است که به معمولا به قلاده حیوان خانگی نصب می شود. با استفاده از جی پی اس حیوانات می توان به صورت آنلاین مسیر حرکت و تمام مسیر های قبلی چند روز گذشته که حیوانات تردد کرده اند را کنترل نمود.

کنترل و مراقبت از این حیوانات بدون استفاده از تکنولوژی های روز کمی دشوار به نظر می رسد. اپلیکیشن ردیاب هوشمند شیائومی، مسیر حرکت هر روز سگ را نشان می دهد و همچنین در صورت گم شدن سگ لوکیشن آن را درون اپلیکیشن به نمایش می کشد. این ردیاب دارای باتری قوی می باشد که ماندگاری آن تا ۳۰ روز نیز می باشد. ردیاب حیوانات خانگی یک قطعه الکترونیکی و یکی از انواع ردیاب های ماهواره ای است که جهت ردیابی حیوانات اهلی و خانگی استفاده می شود. بااینکه ردیاب شخصی جی آر 600 با داشتن ویژگی آهنربایی امکان استفاده بهعنوان ردیاب موتورسیکلت، خودرو و حتی حیوانات را در اختیار شما قرار میدهد، اما بهترین کاربرد آن برای افراد است.

امروزه بسیاری از افراد دارای حیوانات خانگی می باشند. در کل بهترین رویکرد برای افراد صاحب گونه های مختلف حیوانات استفاده از یک ردیاب حیوانات برای تامین امنیت و اطلاع از موقعیت مکانی آنهاست. با این دستگاهها، میتوان از میزان فعالیتها، مصرف، مسافت طی شده و حتی رفتارهایی مانند لیس زدن یا خاراندن حیوان خانگی خود از آن استفاده کرد. انجمن ها و سازمان های زیادی وجود دارند که به صورت خیریه در نگهداری و ایجاد سرپناه برای حیوانات بی سرپرست اقدام می کنند که می توان از این ردیاب ها در جهت نگهداری و کنترل راحتتر این حیوانات استفاده کرد.

و شاید به علت نگهداری سخت آنها از این کار پشیمان شده باشد . با به کار گیری از این سیستم بدون هیچ دلهره حیوان خانگی خود را به دست کلینیک های دامپزشکی بسپارید و از راه دور موقعیت مکانی او را کنترل کنید. در یک لحظه غفلت ممکن است حیوان گران بهای خود را برای همیشه از دست بدهید. ردیاب حیوانات GT011 دارای گارانتی ویژه ۶ ماهه مینی بیاب است و با خریداری این محصول می توانید از خدمات پس از فروش مادام العمر برای این محصول بهره مند شوید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ردیاب حیوانات خانگی قیمت ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *