دسامبر 1, 2022
بختیاری زاده: رحمتی را نمی‌بخشم و او دیگر در تیم من نیست!

بختیاری زاده: رحمتی را نمی‌بخشم و او دیگر در تیم من نیست!

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پس از تساوی بدون گل دو تیم شهر خودرو خراسان و نساجی مازندران در جریان رقابت‌های هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ایران، سهراب بختیاری زاده در نشست خبری حاضر شد و گفت: بازی آخر لیگ بود و وظیفه خودم می‌دانم که از زحمات بازیکنان، مجموعه شهر خودرو و تمام عزیزانی که کنار تیم بودند، تشکر کنم؛ درباره بازی الان نمی‌توانم بگویم که چند موقعیت داشتیم و چقدر فرصت گلزنی داشتیم این موضوع از دست من در رفته است و باید فیلم بازی را ببینیم که چند موقعیت گلزنی را از دست دادیم. بچه‌های تیم‌مان امروز فوق‌العاده بودند و بعد از بازی بدی که در اصفهان داشتیم تلاش‌مان این بود که بازی خوبی انجام دهیم تا با برد لیگ را تمام کنیم اما متاسفانه این مهم رخ نداد.

وی افزود: شاگردانم فوق‌العاده بودند و اجازه ندادیم که تیم نساجی نفس بکشد. بازی کاملاً یک طرفه بود که این موضوع بسیار مهم بود. موضوع مهمتر این است که باید به مجموعه شهرخودرو تبریک بگویم؛ با وجود اینکه برای ما مهم بود تا برنده بازی آخر لیگ باشیم، اما مجبور شدیم یک تصمیم انضباطی بگیریم. مجموعه شهرخودرو از تصمیمی که بابت نظم، انضباط و اصالت فوتبال و اجرا اصول حرفه‌ای فوتبال حمایت کردند. امروز بدون دروازه‌بان ذخیره و با یک دروازه‌بان جوان وارد میدان شدیم.

سهراب بختیاری زاده درباره کنار گذاشتن نام مهدی رحمتی از لیست تیم خود گفت: من بین 3 امتیاز بازی و این موضوع انضباطی، اصول اخلاقی و انضباطی را انتخاب کرده بودم. انتظار این را داشتم که شاید بازنده بازی باشیم، اما خیلی مهم است که مسائل انضباطی و اخلاقی و رفتار حرفه‌ای بازیکنان درست باشد. این موضوع تا همیشه در فوتبال می‌ماند؛ مسائل فنی فوتبالی متغیر است، اما مسائل دیگر ثابت است. باید همیشه به مسائل اخلاقی پایبند باشیم.

وی درباره ادامه غیبت مهدی رحمتی در دیدارهای آسیایی هم افزود: رحمتی را دیگر در اختیار نداریم. بازیکن جوان را می‌توان بخشید، چون اشتباهاتش روی ناآگاهی است، اما اینکه یک بازیکن بزرگ در تیم یک اشتباه را چندین بار تکرار کند بخشیدنی نیست. در دنیای فوتبال حرفه‌ای بزرگتر از رحمتی‌ها به دلیل نداشتن اصول و اخلاق حرفه‌ای از تیم‌های خود دور شده‌اند.

سرمربی تیم شهر خودرو در ادامه صحبت‌های خود درباره مهدی رحمتی گفت: رحمتی به هر دلیلی امروز نبود و یک دروازه‌بان جوان اهل خراسان امروز در دروازه ایستاد که عملکرد خوبی هم داشت؛ بازیکن مهم است، اما تیم از هر بازیکنی مهم‌تر است، مخصوصاً بازیکنان بزرگتر که باید با گذشت‌تر باشند. باور کنید مسائلی که در چند ماه اخیر رخ داد تنها موضوعی نبود که در اصفهان رخ داد، بلکه این موضوع چندین بار تکرار شده بود که من مجبور شدم بدون دروازه‌بان ذخیره تمرین کنم.

256 251

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *