آگوست 17, 2022

اینترنت و حریم خصوصی و ناهار رایگان

[ad_1]

به عنوان تکنولوژی تکامل می یابد و بیشتر و بیشتر شرکت ها در حال اتخاذ همکاری آنلاین برنامه های کاربردی در محل کار. چندی پیش در چنین یک عمل در نظر گرفته شد تنها برای کاربران خانگی و تکنولوژی حرفهایها. امنیت نگرانی اصلی آن و فروشندگان مانند لبه و خود را شاه توت خدمات انجام یک کار باشکوه از ارائه ایمیل و سرویس های پیام رسانی که در نظر گرفته شده است امن.

در واقع پلت فرم بسیار امن است که ارائه دهندگان خدمات حمل این سرویس هیچ, دید از پیام پلت فرم ندارند. شرکت های بزرگ به طور ناگهانی به حال امن پیام های تلفن همراه پلت فرم که با علامت همه حق امنیت جعبه. بله زندگی ساده بود ، ما بلند شد و رفت و به کار وارد شده بر روی رایانه های ما باز محلی برنامه های نصب شده و دسترسی به داده های ذخیره شده بر روی سرور در دفتر پشت و رو با ما به روز است.

اما چیزی شروع به تغییر نیروی کار همراه. نوت بوک کامپیوتر از 2000's آخرین نسل از کامپیوترهای قابل حمل به نام یک لپ تاپ. آن را وزن مورد مشابه به عنوان یک توده ای از آجر و باتری تنها برای یک ساعت و اگر شما می تواند تحمل آن را حرارت ساطع شده در حالی که استراحت در دامان خود شما نیز می تواند تبدیل به استریل! هزینه یک کامپیوتر لپ تاپ تقریبا سه بار که از یک مقایسه دسکتاپ کامپیوتر.

بنابراین تنها مدیران ارشد و یا نخبگان کردم و آنها را به عنوان لوازم جانبی مد از همه در CxO و در سطح یک PA یا وزیر برای پاسخ و یا ارسال مکاتبات. هنگامی که لپ تاپ ها شد کوچکتر و قابل حمل تر و ارزان تر VPN آمد به افسار آنها را به دفتر و ارائه دسترسی امن به ایمیل, فایل های و برنامه های کاربردی. مفهوم نیروی کار همراه است که هیچ چیز جدید شرکت های بیمه بانک ها و سازمان های فروش انجام شده است را برای چند دهه.

چه چیزی تغییر کرده است بهره وری که با آن در این سازمان به کار گیرند. کارایی فعال شده است با تکنولوژی. امروز هر فروش تلفن همراه فرد با استفاده از یک کامپیوتر نوت بوک و این به معنای مرگ این شعبه به عنوان مرکز همکاری. امروز کل سازمان های جهانی باید کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری و بهره وری با داشتن پرسنل کار از خانه فرودگاه در جاده ها هر جا.

رفته اند روز که در آن شما با سنجش زمان در 5pm و فراموش کرده در مورد کار تا روز بعد. تکنولوژی به معنای آن است که ما واقعا هرگز متوقف و یا فکر کردن در مورد آن را حتی در تعطیلات. سریع به جلو به سال 2012 شرکت مرکز داده است که جایگزین توسط محاسبات ابری. کل مراکز داده در حال virtualized و نیروی کار همراه است که متصل به منابع مشترک میزبانی در اینترنت به جای شرکت های بزرگ HQ.

به نظر می رسد امروز بسیاری از شرکت های چند ملیتی را پرتاب احتیاط به باد و با آغوش محاسبات ابری و اشخاص ثالث که میزبان حساس خود را شرکت داده است. سازمان حمایت از BYOD از کارکنان آرامش پروتکل های امنیتی که یک بار در محل و اساسا تجارت امنیت برای بهره وری عملیاتی و سهولت.

آنچه مرا مجذوب خود کرد در مورد این انتقال این است که شاهد تغییر طرز فکر از شرکت های بزرگ. رفتن برخی از ده سال شرکت های چند ملیتی نمی خواهد حتی سرگرم فکر شخص ثالث و مدیریت داده های خود را, اجازه دهید به تنهایی مفهوم نگه داشتن آن همه در ابر. مانند همه چیز محاسبات ابری دارای محاسن و demerits آن. این مقاله در مورد انقلاب تکنولوژیک و چقدر ما در حال حاضر به سازش.

اجازه دهید نگاه ما در چهار سناریو که در آن محاسبات ابری می تواند به خطر بیافتد تأثیر شرکت.

1. جاسوسی شرکت

امروز اسکایپ و دیگر حاضر خدمات تماس هستند استفاده می شود و بیشتر و بیشتر برای اهداف کسب و کار. راحتی و هزینه های باور نکردنی صوتی یا تصویری کنفرانس می تواند راه اندازی در عرض چند ثانیه و با کیفیت بسیار خوب نیز هست. با این حال حتی اگر مایکروسافت که صاحب اسکایپ نیست ضبط مکالمات فروشنده نگه می دارد تمام اطلاعات برای مقاصد کیفیت. فروشنده ممکن است به اشتراک گذاری این اطلاعات با یک شخص ثالث به منظور بهبود کیفیت خدمات.

وجود خواهد داشت تعداد زیادی از اطلاعات گزارش شده از قبیل آدرس IP, نام کاربری, کامپیوتر, تجهیزات, نوع, تعداد, تماس, مدت و محل. بنابراین در حال حاضر شخص ثالث ناشناخته می داند که آدرس IP خود را طرح داخلی و انواع کامپیوتر در شبکه خود را که بخش هایی از جهان با شما تماس و چگونه اغلب. اگر شما با استفاده از خدمات پیام رسانی فوری و سپس مکالمات چت نیز در دسترس هستند در عرصه عمومی. آیا شما مراقبت ؟ IBM به تازگی متوقف شده و کارکنان آن از با استفاده از اپل's SIRI voice نرم افزار بر روی آی فون خود را گوشی های هوشمند از اپل نمی خواهد مطابق با anonymizing جلسه کاربر اطلاعات.

در یک محیط ابر این است که هیچ تفاوتی ندارد. حتی اگر نیروی کار خود را متصل به یک سرور اختصاصی سرور مجازی لوازم خانگی با استفاده از رمزگذاری منبع و مقصد آدرس های IP هنوز هم در دسترس و حجم ترافیک در هر جلسه هنوز در دسترس از فایروال سیاهههای مربوط توسط شخص ثالث. از پزشکی قانونی نظر من می دانم که در آن نیروی فروش خود را واقع در جهان, و اگر افزایش داده و فعالیت در یک منطقه خاص رخ می دهد نیز می تواند با ارائه ارزش شاخص برای یک compeditor

2. از دست دادن داده ها (مالکیت معنوی)

اجازه بدهید به ما می گویند شما حرکت می کند خود را تمام و CRM عملیات به ابر. شما می توانید خود را کاهش هزینه های عملیاتی با داشتن آن را حفظ کارکنان و مراکز داده. برای نیروی فروش خود را این goldmine نگه می دارد که کسب و کار شما در حال اجرا است. چیزی اتفاق می افتد به شما ابر ارائه دهنده جدید ویروس ناشناخته نوردد و همه میزبانی سرور مجازی پاک کردن داده های خود را در مسیر آن است. در روز یک نوار پشتیبان گیری می تواند به شما به بالا و در حال اجرا پس از قطع برق.

اما اجازه دهید ما می گویند که ارائه دهنده's پشتیبان گیری خودکار و فوری را شما ساخته شده در ابر هستند و هر دو مرده اند. پس از آن چه ؟ آمازون EC2 تجربه قطع برق در یکی از آن مراکز داده مسلما آن موفق به بازگرداندن سرویس کاملا به سرعت. اما در نهایت شما در رحمت دهنده اگر شما don't جامد محلی راه حل های پشتیبان گیری. چگونه به سرعت شما می توانید بازگرداندن پشتیبان گیری محلی, آیا شما یک راه حل بازیابی فاجعه است که سعی و آزمایش?

3. پیگرد قانونی

در روزهای خوب اگر سازمان شما مشکوک شد از هر نامطلوب فعالیت های مقامات مورد نیاز برای تضمین جستجو در حکم توقیف کامپیوتر و شما به طور کلی تصور کردم که چیزی پایین بود. امروز در ایالات متحده' گسترده جستجو و تشنج تروریسم قوانین شخص ثالث میزبانی اطلاعات خود را موظف به باز کردن درب پشت به عملیات خود را و به احتمال زیاد بدون دانش خود را.

چه اتفاقی می افتد به داده های حساس خود را پس از آن شده است به طور کامل بررسی و به هیچ تاثیر بر تحقیق و تفحص ؟ داده است به سرعت حذف شده و پاک شده و فراموش شده در مورد بدیهی است! این است دلیل اصلی که چرا شرکت های اروپایی آنقدر آهسته در محاسبات ابری تصویب. اروپا قوانین حفظ حریم خصوصی فقط don't ترجمه در سطح بین المللی.

4. حریم خصوصی

به عنوان هزینه مگابایت ذخیره سازی کمتر می شود و کمتر خود را, تاریخچه مرور اسناد آنلاین و شبکه های اجتماعی اتصالات هر دو شخصی و حرفه ای به هم پیوسته مشغول به کار در پشت سر هم برای ساخت یک پروفایل که شما هستند. از تعطیلات آنلاین بلیط شما خرید هر سال به مقابله با ماهیگیری جعبه شما برای پرداخت با استفاده از پی پال تمام توضیحات و جزئیات فعالیت های آنلاین شما ثبت شده است و ذخیره شده برای همیشه لطفا برای. عبور از اشاره خود را در برابر ارتباطات کسب و کار و فعالیت این اشخاص ثالث می تواند محاسبه چقدر به شما کسب درآمد و حتی زمانی که شما پرداخت می شود.

رایگان ناهار!

وجود دارد چنین چیزی به عنوان ناهار رایگان می آید به اینترنت ؟ شما می توانید بخشیده شود برای فکر کردن وجود دارد. رایگان 5Gb از ذخیره سازی دیسک اینترنتی رایگان, تماس رایگان, ایمیل رایگان پیام های فوری تمام این چیزهایی که می آیند در هزینه حفظ حریم خصوصی شما. چه کسی می توانست باور بیست سال پیش که چیزی به عنوان بی اهمیت به آدرس ایمیل شما خواهد بود به ارزش چیزی به کسی.

تبلیغات هدفمند بر اساس عادات خرید خود را طراحی شده برای کانال های به عنوان بسیاری از شما یدکی تغییر در جهت تبلیغ که جمع آوری, ذخیره و ارتباط فعالیت های آنلاین شما. با یک بیلبورد در کنار جاده تبلیغ نمی داند که چگونه موثر تبلیغات است که چگونه بسیاری از مردم به عنوان یک نتیجه از دیدن آن. با تبلیغات آنلاین تایید موفقیت بر یک کلیک ماوس به طوری که کمپین را می توان تنظیم فورا به بیشتر موثر است. آیا شما مراقبت ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.