دسامبر 7, 2022

ایده های تولید محتوا برای وبسایت کودک

صاحب امتیاز : شرکت سرو زرین سگال به شماره ثبت 493927 ،مفتخر است که هم اکنون با بیش از 4 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش های انلاین و تولید برترین محتوای آموزشی،در زمینه ها و رشته های مختلف،توانسته است یکی از برترین آموزشگاه های مجازی باشد. با عرض سلام و خسته نباشید ، پیشنهاد همکاری با مجموعه سایت شما جهت تولید محتوا موسیقی ، اینجانب به مدت ۱۰ سال به فراگیری آواز سنتی پرداختم و در ۳ دوره جشنواره شادروان ایرج بسطامی شرکت کردم که جزء منتخب آواز ۵۰ نفر اول از بین ۳۰۰ اثر ارسالی به جشنواره شدم . حتی اگر در ابتدای راه هستید با گذاشتن مطالب هدفمند در شبکه های اجتماعی به مخاطبین خود ثابت کنید که به اصول حرفه ای کار خود آگاه هستید. اگر بتوانید چیزهایی بگویید که حرف دل مخاطب باشد و یا اینکه در دل خواستار شنیدن آن ها باشد به راحتی می توانید به اهداف نهایی خودتان در تولید محتوا دست پیدا کنید.

دوره ی تولید محتوا هر روز بعد از بیدار شدن از خواب اولین کاری که انجام میدهیم چک کردن شبکههای اجتماعی و گردشی در میان صفحات آن است. چطور است که بعد از ظهر یکشنبه خود را به تماشای بازی چوگان می گذرانید؟ هیچ کس را نمی توان پیدا کرد که مطلع کند بی هدف و برنامه اقدام به تولید محتوا بدون هزینه می کند. حتی در حوزه های مختلف دیگری همانند سیمان، آجر و توالت می توان تبلیغ کرد. شاهین کلانتری با تأکید بر اینکه هر بار یک شیوۀ جدید در این کارگاه ارائه خواهد شد به شیوۀ تقطیع پلکانی متن در تولید محتوا و نمونههای آن در آثار هرمز انصاری اشاره کرد. در دنیایی مملو از مغازه های پوشاک مردانه و فضایی پر از تبلیغات پوشاک، مصرف کنندگان سعی می کنند خود را از این تبلیغات و مخصوصا تبلیغات آزاردهنده دور کنند. تمامی اموزش های منتشر شده،اختصاصی کلیک سایت بوده و به هیچ عنوان در سایت دیگری این اموزشها منتشر نشده است.

تولید محتوای آموزشی
کلانتری با تاکید بر اینکه برای هر چیزی میتوان داستان ساخت، از کاربرد آن در تولید محصول، نگارش مقاله، نوشتن صفحه تبلیغ، لایو، پستهای اینستاگرامی و استوریهای اینستاگرام گفت و یکی از اهداف این دوره را تقویت مهارت قصهگویی دانست. 1. در نهایت گزینهی Follow را انتخاب کنید تا از این پس پستهای مرتبط با آن هشتگ را در صفحهی Home خود مشاهده کنید! میگفت حالا تحریریه قبلی همشهری این روزنامه را دست گرفتهاند و ارزش خواندن دارد. قشنگ انگار مسیر را دارید روشن میکنید برای من که تا حالا تجربهای در این زمینه ندارم. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم در ایران و همه جای دنیا خیلی پولساز است. برنامهریزی، ادبیات گمانهزن، موشن گرافیک، توسعهفردی، تئاتردرمانی، فروش و بازاریابی، تقویت حواس پنجگانه برای نویسندگان، شجاعت تغییر، جذب مخاطب، نوشتن داستان تخیلی، روانشناسی ساز زدن، شعرنویسی، نکات جالب گوگل، تقویت عزت نفس، تلفیق رنگ و نور در دکوراسیون، مدل ذهنی، مبانی فلسفه، برندینگ کارفرما، سرچ در گوگل، فن بیان، بلاگنویسی، رفع خشم در حین صحبت کردن، کسب و کار، برخورد با رنج زندگی، خودآگاهی، بازاریابی، اقتصاد دیجیتال، انرژیهای روان، تحلیل فیلم، اصول دیزاین، تاثیر یوگا بر آرامش و …

اموزش پودمان 4 تولید محتوای الکترونیک و برنامه سازی
در این مطلب در مورد بهترین راه های تولید محتوا لوازم خانگی صحبت کردیم. خداقوت. این خرد کردن و دسترسیپذیر ساختن کارها برایم شگفتانگیز بود. سپس از شرکتکنندگان خواست تا با فکر کردن به سوالات مطرح شده، برای هر ساختار قصههای مشابهی بیابند. رئیس صدا و سیما کشور با تاکید بر لزوم پرداختن به جایگاه معلمان عنوان کرد: معلم امروز یک شخصیت بارز و ارزشمندی دارد ولی در قاب تلویزیون این جایگاه به خوبی نشان داده شده و برای آن یک پروژه ملی را تعریف کردیم. شاهین کلانتری با اشاره به این نکته که داستانسرایی منحصر و محدود به دنیای رمان و ادبیات نیست از ارتباط داستانسرایی با محتوا و اهمیت آن در روزنامهنگاری، تدریس، تبلیغنویسی، روانشناسی و … پوریا جامعی: با ایدههای جدیدی مثل طراحی مینیدوره آشنا شدم که باعث شد ایدههای جدیدتری توی ذهنم جرقه بخورد. چون یکنواختی و محدودیتهای کرونا و از دست دادن عزیزان باعث شده مردم روحیه خوب و شادی نداشته باشند. از طرفی چون تازه موضوع تخصصی خودم را با اطمینان انتخاب کردم، مطالب این جلسه تصمیمم را برای فعالیت در آن حوزه راسختر کرده. گفت و در این زمینه از کتابهایی چون «داستانهایی که میچسبند»، «بهترین قصهگو برنده است» و «هر برند یک قصه است» نام برد.

تولید محتوا نمازاگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه ی تولید محتوای آموزشی بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *