دسامبر 7, 2022

اگزوز حرفه ای کاوازاکی نینجا

چرا که سهلانگاری در طراحی هر کدام، شاید باعث کم شدن فشار گازها و در نتیجه ممانعت از خروج متعادل آنها از اگزوز و در نهایت کم شدن از قدرت مفید پیشرانه شود. به یاد داشته باشید که وجود مشکل در سیستم احتراق، منجر به بالا رفتن دور موتور و بروز مشکلاتی در شمعها و وایرهای متصل به آن شده که ریپ زدن خودرو را باعث میگردد. به جای ان، ینکو نواهای سوپراسپرت 396 را سفارش می داد و خود انجین 427 به قدرت 425 اسب بخار را به روی انها نصب میکرد. نواهای ینکو با دو جعبه دنده قابل سفارش بودند: یک مدل چهار سرعته ی با ضریب دنده ی نزدیک به هم با سر دنده ی هرست و مدل دیگر یک گیرباکس توربو هیدراماتیک با دو راهنمای تعویض دسته دنده که با دیفرنسیال با ضریب 4.10:1 هماهنگ شده بودند. توی خط اول به تیپ 5 دست نخورده و فابریک کارخونه اشاره شده که به علت دنده ای بودن و شتاب اولیه بالا نسبت به مزدا تا سرعت 70 – 80 مقاومت میکنه و این همون دنده 2 هستش !

هدرز دنا پلاس توربو یکی از علت هایی که وسط کار عکس نگرفتم این بود اعصابم از باز کردن لوازم ماشین خورد بود! در منیفولد اگزوز این لوله ها فقط در همان ابتدای مسیر مجزا هستند و گازها پس از طی کردن مسیری کوتاه به collector می رسند و همین مسئله علت ایجاد فشار برگشتی (Back Pressure) است، که در مقابل خروج گازهای ناشی از احتراق، مقاومت می کند. به طور کلی حسگر یا سنسور به معنای وسیله ای است که تغییرات فیزیکی و شیمیایی را اندازه گیری و به سینگال الکترونیکی تبدیل می شود . این ماده 40 درصد از استیل ضدزنگ سبکتر است و اگر بخواهیم منطقی باشیم توجیه ندارد! اما با توجه به وزن کمتر نوای 427 (حتی سبکتر از یک کوروت 427) مدل L72 ینکو نوا شاید سریعترین خودروی تولیدی توسط کمپانی ینکو باشد. بزرگترین خبر در سال 69 خبر تولید مدل فوق العاده منحصر به فرد ینکو نوا 427 بود.

در زیر مزایای استفاده از هدرز به صورت خلاصه آمده است. در قسمت عقب خودرو، منبع اگزوز خوش صدای برند GREDDY را مشاهده میکنیم که به صورت مایل نصب شده که برگرفته از مدلها و نمونه خودروهای تیونینگ شده ژاپنی است. همچنین در مدل جهانی این خودرو گرم کن صندلی های جلو نیز موجود بوده که در مدل های موجود در ایران حذف شده اند اما می توان جای خالی آن ها را مشاهده کرد، هرچند خودروهای عرضه شده در ایران دارای روکش صندلی مخملی هستند و کمتر نیازی به تجهیزاتی چون گرم کن و سرد کن دارند. اما با سفارش یک جعبه دنده ی چهار سرعته ی با ضریب دنده های نزدیک به هم به قیمت 184 دلار، یک دیفرنسیال لغزش محدود به قیمت 43 دلار و یک سیستم فرمان هیدرولیک با عملکرد سریعتر به قیمت 84 دلار باز هم هزینه ی کلی از 3500 دلار تجاوز نمی کرد.

هدرز 405 Tu5 کولر رو با تعویض کمپرسور و انداختن مدل قویتر فک میکنم بشه کاری کرد! برای افزایش قدرت موتور خیلی کارا میشه کرد! محمد پاسخ (1 سال پیش) بیخود ترین ماشین هر چیز اشغال فرانسه و چین ما بدبختها باید سوار شیم تو صعنت ماشین خیلی خیلی ضعیف هستیم فقط تو یک جمله متاسفا برای خودروسازیها ماشین چینی ک الان تو بازار درجه 3ب ایران میاد چون جای مشتری نداره الا ایران علی پاسخ (2 سال پیش) نقل قول از a dala : الان پژو پارس بهترین ماشین توی این رنج ایرانخودرو هست. لازم است بدانید که با توجه به انواع مختلف توربین در این نوع از کیت اگزوز، دکمهای متفاوت نیز کنار فرمان نصب خواهد شد.

قیمت هدرز سمند Ef7 همش به یک جایی گیر میکرد هدرز و باید بازش میکردی. کلاس عایق مانند : Y , A , B , C , خرید هدرز پراید … انواع هدرز را میتوان در سه نوع کرومی، فولادی و سرامیکی دستهبندی کرد؛ طراحی یک هدرز باید با توجه به موضوعاتی چون افزایش توان هدرز، توجه به میزان آلایندگی موجود و میزان تاثیری که بر مصرف سوخت میگذارد، خرید هدرز پراید طراحی شود. در سال 69، 5262 دستگاه نوا SS با موتور 396 375 اسبی به فروش رسیدند در حالیکه مدل ضعیفتر 396 به قدرت 350 اسب بخار نیز فروشی معادل 1947 دستگاه داشت. شرکت Pogea ریسینگ رینگ ها با طرح های مختلفی را برای آبارث 595 هرکولس در نظر گرفته ولی همگی آنها سایزی معادل 18 اینچ دارند. ولی نمیدونم شما چقدر کم بخواید صدارو! یعنی خیلی هم کم نمیکنه صدارو!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *