دسامبر 7, 2022

اصلاح طرح لبخند؛ روش ها، قیمت و بهترین متخصصان

در این مرحله بعد از تایید Mockup و بررسی موارد توسط دندانپزشک مرکز دیجیتال صبا تجارت اقدام به ساخت لمینت می کند. مرکز دیجیتال شرکت صبا تجارت مطمئن با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های حال حاضر و همچنین استفاده از تکنولوژی پرینتر های سه بعدی آماده ارائه خدمات طراحی لبخند به دندانپزشکان محترم می باشد. سپس با استفاده از ابزارهای موجود در نرمافزار، لبخند شخص ویرایش شده و شکل جدیدی از لبخند با توجه به ویژگیهای ظاهری فرد طراحی میشود. این تکنولوژی سبب اطمینان خاطر متقاضیان درمان طراحی لبخند میباشد، زیرا میتواند قبل از انجام درمان زیبایی با خیالی آسوده شکل نهایی آن را ببینند، سپس نسبت به انجام آن اقدام کنند.

دربارهی عوارض اصلاح طرح لبخند باید بگوییم کهطبیعیاست کهاین روش هممانند تمامی روشهای زیبایی میتواند عوارض خاص خود را داشته باشد ولی بیشتر این عوارض کوتاه مدت و گذرا هستند و پساز مدتیاز بین میروند. سفید کردن دندان در دندانپزشکی به روش بلیچینگ صورت می گیرد. یک هدف مهم در درمان زیبایی این است که نتیجه نهایی باید به انتظارات بیمار نزدیک باشد و همچنین سبب بهبود زیبایی صورت و لبخندش شود. لبخند زیبا و زیبایی چهره ویژگیهایی هستند که به رفاه هر بیمار کمک میکنند. لازم است بدانید که طول کوتاه دندان ها، از زیبایی چهره می کاهد و دندان های با طول بیشتر چهره را جوان می کند.

زیبایی دندان و طراحی لبخند استفاده از روشهای زیبایی دندان نظیر ارتودنسی و روکش کردن دندان و… طراحی لبخند دیجیتال یک برنامهریزی جهت درمان برای دندانپزشکی زیبایی میباشد، که در آن ارزیابی رابطه، زیباشناسی بین دندانها، لثه، لبخند و صورت، از طریق خطوط و نقشههای دیجیتالی که بر روی عکسهای چهره و دندانهای قدامی انجام میشود، به دست میآید. زیبایی لبخند با داشتن دندان هایی که به سفیدی برف می درخشند و مرتب و منظم در کنار هم قرار گرفته اند ، از یک لبخند معمولی به لبخندی به یادماندنی تبدیل می شوند و جذابیت چهره دو چندان می گردد.

طراحی لبخند دیجیتالی یک برنامهریزی جهت درمان برای دندانپزشکی زیبایی میباشد، که در آن ارزیابی رابطه، زیباشناسی بین دندانها، لثه، لبخند و صورت، از طریق خطوط و نقشههای دیجیتالی که بر روی عکسهای چهره و دندانهای قدامی انجام میشود، به دست میآید. با ورود این تکنولوژی به کلینیک دندانپزشکی مدرن امکان طراحی لبخند دیجیتال فراهم شد، و متقاضیان میتوانند کیفیت و نتیجهی درمان طرح لبخند خود را قبل از انجام درمان ببینند. اگر بخواهیم این فرایند را با زبانی ساده شرح دهیم، باید گفت که اصلاح طرح لبخند از چند فرایند در کنارهم تشکیل شده است. این برنامه خاص برای طراحی لبخند از یک برنامه فتوشاپ ساده تا برنامههای ویژه این کار که توسط شرکتهای بزرگ دندانپزشکی تهیه شده متغیر است و برندهای مشخصی از آن حتی در ایران به شکل کاملا حرفهایی تبلیغات و فروش خود را به دندانپزشکان آغاز کردهاند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد طراحی لبخند دیجیتال چیست لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *