دسامبر 1, 2022
اتفاقی نیفتد کومان سرمربی بارسلونا می شود

اتفاقی نیفتد کومان سرمربی بارسلونا می شود

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،  در روزهای اخیر اخبار و شایعات زیادی در مورد انتخاب جانشین کیکه ستین شنیده شد و در نهایت باشگاه بارسلونا امشب رسما اعلام کرد با رونالد کومان به عنوان سرمربی جدید به توافق دست یافته و اگر چیزی تغییر نکند او هدایت بارسا را در فصل بعد بر عهده خواهد داشت. جوزپ بارتومئو امشب در یک برنامه تلویزیونی حضور یافته و ضمن اعلام خبر سرمربیگری کومان مدعی شد با توجه به اینکه به زودی لالیگا آغاز می شود و باشگاه بارسلونا در شرایط دشوار و پیچیده ای قرار دارد، در حال حاضر او نمی خواهد استئعفا بدهد و همچنان به کارش در باشگاه بارسلونا ادامه خواهد داد.

جوزپ بارتومئو مدعی شد می تواند با سکوت به راحتی به کارش ادامه دهد، اما مسئولیت پذیری این اجازه را به او نداده و رئیس بارسلونا تمام تلاش خود را برای تغییر شرایط انجام می دهد. جوزپ بارتومئو همچنین مدیریت و رختکن را عامل شکست سنگین برابر بایرن مونیخ معرفی کرده و از اریک آبیدال نیز به خاطر خدماتش در طول این مدت تشکر کرد. او در ادامه مدعی شد لیونل مسی مرد کلیدی دوران رونالدو کومان است و می خواهد به بازی کردن در بارسلونا ادامه دهد.

رونالد کومان در این سالها بارها به هنوان نامزد اصلی هدایت بارسلونا مطرح شده بود، اما حضور روی نیمکت تیم ملی هلند مانع رخ دادن این اتفاق می شد و حالا اگرچه رقابت های یورو 2020 یک سال به تعویق افتاد، اما کومان این بار دیگر تصمیم گرفت به پیشنهاد بارسلونا پاسخ مثبت دهد.

رونالد کومان در ابتدای راه مربیگری مدتی به عنوان دستیار لوییس فان خال روی نیمکت بارسلوا حضور داشت و حالا بعد از دو دهه به عنوان مسئول اصلی فنی در رختکن به نوکمپ بازگشته است.

بیشتر بخوانید: سرمربی هلندی وارد بارسلونا شد/عکس

255 251

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *