دسامبر 10, 2022

ابزارهای مراقبت و نگهداری

[ad_1]

ابزارهای نمی آیند ارزان و وجود دارد هیچ چیز بدتر از صرف ثروت در تمرین فقط به آن شکستن یک سال بعد. مگر در مواردی که شما مشتاق نجار فرد به طور متوسط استفاده از ابزارهای صرفهجویی احتمالا تنها چند بار در سال و یا حتی کمتر. به منظور اطمینان حاصل شود که شما خود را هدر ندهید سرمایه گذاری و یا خطر ایمنی خود را, شما باید برخی از تعمیر و نگهداری منظم اقدامات احتیاطی به منظور نگه داشتن ابزار خود را در شرایط بالا.

دلیل مهم دیگر برای انجام تعمیر و نگهداری منظم روال این است که به نگه داشتن خود را امن است. زنگ زده تیغه های شکسته یا چرخ دنده ها می تواند باعث شود شما یا یک دوست به رنج می برند آسیب جدی است. هرگز به نوبه خود بر روی یک ابزار قدرت اگر شما فکر می کنم آن آسیب دیده است.

برای کمک به جلوگیری از مشکلات از وقوع این مهم است که به نگه داشتن ابزار خود را در یک محل تمیز و خشک ناحیه دور از گرد و غبار و رطوبت. خاک می تواند به دام افتاده در مکانیسم یا آنها را کاهش و یا متوقف کردن آنها را در دسترس نباشد. رطوبت بیش از حد می تواند باعث زنگ که می تواند به راحتی از بین بردن ابزار قدرت است. این درست است به خصوص اگر آنها در حال باتری. باتری باید بررسی اغلب برای نشت و تغییر با توجه به مشخصات کارخانه. کابل های الکتریکی و شمع نیز باید بررسی آسیب قبل از استفاده از.

نگه داشتن ابزار قدرت خود را چرب نیز بخش مهمی از تعمیر و نگهداری منظم. این کمک می کند تا حفظ پاک کردن جنبش و همچنین می توانید جلوگیری از زنگ زدن. چرب نگه می دارد تجهیزات خود را در حال اجرا هموار و باید انجام شود اغلب. آن را ارزان به خرید و می توانید سال ها از زندگی خود را به ابزار قدرت است.

بزرگتر ابزار نیاز به یک مطلب کامل تعمیر و نگهداری. فیلتر باید بررسی و تغییر اغلب به عنوان به خوبی به عنوان چرب گرد و تست بین استفاده می کند. پیچ و مهره, شیلنگ و دیگر قطعات کوچک باید نگه داشته شود ، ابزار مانند میز اره نیاز تراز و تعادل گاهی به اطمینان حاصل شود که آنها به درستی کار. تیغه نیز نیاز به تعویض دوره ای. اگر شما مطمئن نیستید که چگونه به انجام هر گونه تعمیر و نگهداری ضروری مشورت با یک حرفه ای است. هرگز تلاش برای تمیز کردن و یا تعمیر یک ماشین بدون تجربه و دانش است. نه تنها می تواند شما را به طور بالقوه آسیب های این ابزار اما شما می تواند به طور جدی صدمه دیده خود را در روند.

اگر یک شی به دام افتاده می شود ابزار قدرت و یا مکانیسم های شکست مطمئن شوید که دستگاه به طور کامل خاموش قبل از جداسازی قطعات. همیشه به دنبال دستورالعمل داده شده در مصرف جدا هر قطعه ای از تجهیزات و سپس reassembling. آیا اضافه کردن یا تغییر هر یک از قطعات بدون مشورت با سازنده.

مهم ترین بخش از قدرت ابزار تعمیر و نگهداری ایمنی است. ذخیره تمام جزوات آموزش است که با ابزار قدرت خود را. این ارزشمند خواهد بود که مشکلات بوجود می آیند و یا اگر شما به ندرت به استفاده از ابزار است. اگر شما مطمئن نیستید چگونه به رفع یک مشکل یا تماس با تولید کننده و یا یک حرفه ای به آن نگاه کنید. مطمئن شوید که ابزار خود را نیز در شرایط خوب قبل از اعطای وام آنها را به یک دوست. شما نمی خواهید به مسئول عواقب استفاده نادرست از ابزار. انجام یک کمی از تعمیر و نگهداری خواهد شد نگه داشتن ابزار قدرت خود را در حال اجرا هموار برای سال آمده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *