دسامبر 1, 2022

آیا نتیجه عمل دائمی است؟

دوران بهبودی بعد از جراحی زیبایی ژنیکوماستی تقریباً آسان است چرا که لیپوساکشن آسیب متمرکز قابل توجهی در بافت ایجاد نمیکند. برای این جراحی بهتر است از سن نوجوانی به بالا صورت بگیرد چرا که در این زمان رشد هنوز کامل نشده است . ذکر این نکته ضروریست که که سرطان پستان می تواند در مردان مبتلا به ژنیکوماستی وجود داشته باشد، اگر چه این موضوع در مردان زیر 70 سال بسیار نادر است. موثر باشد. لازم به ذکر است که برای درمان ژنیکوماستی در آقایان نیز، لیپوماتیک می تواند با تخلیه سینه ها، راه حل ایده آلی به شمار آید. در این روش برای از بین بردن چربی های اضافه موجود در قسمت سینه ی افراد از تکنیک های لیپولیزر و یا ساکشن استفاده می شود که باعث کوچک شدن سایز سینه می شود البته لازم به ذکر است این جراحی تحت نظر پزشک فوق تخصص پلاستیک صورت می گیرد زیرا در این کار باید پزشک سایز سینه را با توجه به تناسب بدن فرد انجام دهد تا آسیبی به زیبایی فرد وارد نشود.

باید توجه داشته باشید عمل ژنیکوماستی یک عمل زیبایی محسوب می شود و بهتر است صرفا برای رفع ایرادات اساسی بر روی بدن فرد انجام شود ژنیکوماستی طولانی مدت . همانند سایر جراحی های زیبایی باید توجه داشته باشید که این عمل نیز به هیچ وجه تحت پوشش هیچ بیمه ای قرار نمی گیرد . برای حل این مشکل شما باید ابتدا به یک پزشک متخصص مراجعه کنید پزشک ابتدا بافت سینه شما را معاینه می کند و سپس با انجام آزمایش هایی دلیل بزرگی ان را مشخص می کند بعد از مشخص شدن دلیل بزرگی پزشک بهترین راه کار را ارائه می کند. برای برداشتن پوست اضافی، پزشک برش کوچکی در زیر هر سینه ایجاد کرده و سپس لیپوساکشن را انجام داده، و پوست را طوری جمع میکند که صاف و تخت شود و در نهایت هرگونه پوست اضافه را برمیدارد. قبل از هر گونه تصمیمی برای انجام عمل زیبایی و قبل از مراجعه به پزشک متخصص زیبایی باید با پزشک عمومی مشورت کرده و از نظر سلامت عمومی بدن مطمئن شد.در جراحی زیبایی که نوعی جراحی پلاستیک به شمار می رود، هدف بهبود ظاهر شخص با رعایت همه موارد احتیاطی است.

توجه: قبل از مصرف زردچوبه به عنوان یک درمان، با پزشک خود مشورت کنید. افراد مبتلا به فشار خون بالا یا بیماری های قلبی و عروقی باید قبل از انجام لیپوماتیک پزشکشان را درجریان بگذارند و با متخصص قلب هم دراین زمینه مشورت کنند. اگر لیپوماتیک درست انجام شود خطر خاصی نخواهد داشت. درست است که کم شدن حجم و توده چربی (مخصوصا در ناحیه شکم و کمر) دربدن بیمارن دیابتی مقاومت به انسولین راهم دربدن آنها کاهش می دهد و وضعیت سلامتشان رابهتر می کند اما انجام لیپوماتیک در بیمارن دیابتی حتما باید با نظر متخصص غدد باشد. البته درصورتی که جراحی زیر نظر یک پزشک متخصص زیبایی حرفه ای انجام شود چنین مشکلی پیش نخواهد آمد . نه اینکه غیر ضروری باشد و بخواهید شبیه به یه تصویر فرضی یا یک نفر دیگر باشید انجام شود . ضمن اینکه چربی خارج شده به وسیله لیپو ماتیک (باوجود مایع بودن) به دلیل اینکه حرارتی ندیده است،قابلیت تزریق در قسمت های مختلف بدن بیمار را خواهد داشت. چربی های ذوب شده در روش لیپو لیزر دیگر قابل استفاده نخواهند بود در حالی که در روش لیپوماتیک هیچ گونه حرارتی تولید نمی شود و چربی ها نمی سوزند ازاین رو خطر سوختگی پوست هم با استفاده ازاین روش وجود نخواهد داشت.

به هم خوردن نظم هورمون ها مخصوصاً هورمون های جنسی در مردان نیز می تواند مشکلاتی از جمله بزرگ شدن بیش از حد سینه ایجاد کند. لازم است افرادي که سینههای بزرگی دارند، با تجربه درد در قسمت فوقانی بدن یا آسیب پوستی در ناحیه بین سینهها یا زیر سینه، پیش از جدیتر شدن مشکل اقدام به کم کردن سایز سینههای خود کنند. قطر هاله پستان آقایان حدود ۲ تا ۴ سانتی متر بوده و بر روی چهارمین فضای بین دنده ای قرار دارد. بزرگي غدد پستان در پسران نوجوان بسيار رايج است. این بیماری ممکن است در دوران نوزادی و بلوغ در پسران به طور عادی در حال رشد باشد. می توان رایجترین مشکلی که بعد از عمل جراحی ژنیکوماستی در برخی از افراد و به ندرت مشاهده کرد . در برخی از افراد ژنیکوماستی در اثر استفاده از مواد مخدر یا اختلالات هورمونی ایجاد می شود در این موارد می توان با تنظیم هورمون ها روش های دیگر این مشکل را حل کرد. مصرف برخی داروها از جمله داروهای رقیق کننده خون، ویتامین ها و مکمل های گیاهی باید قطع شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *