دسامبر 7, 2022

آنچه در حال بالا 5 Cryptocurrencies دیگر از بیت کوین?

[ad_1]

بیت کوین منجر به crypto جهان برای مدت طولانی و پس از غالب که از نظر رمزنگاری و بیت کوین اغلب قابل معاوضه استفاده می شود. اما حقیقت این است که ارز دیجیتال نه تنها شامل بیت کوین. متعدد وجود دارد دیگر ارزهای رمزنگاری است که بخشی از رمزنگاری جهان است. هدف از این پست این است که به آموزش خوانندگان ما در cryptocurrencies دیگر از بیت کوین به آنها را با ارائه طیف گسترده ای از گزینه های را انتخاب کنید – در صورتی که قصد ساخت crypto-سرمایه گذاری است.

پس بیایید شروع با اولین نام در لیست ما است که:

Litecoin:

راه اندازی شد در سال 2011 Litecoin است که اغلب به عنوان ‘نقره به بیت کوین طلا.’ چارلی لی – MIT فارغ التحصیل و مهندس سابق در گوگل – بنیانگذار Litecoin.

شبیه به Bitcoin, Litecoin غیر متمرکز, منبع باز, شبکه پرداخت که توابع بدون قدرت مرکزی.

Litecoin شبیه به بیت کوین در راه های بسیاری و اغلب منجر مردم را به فکر می کنم: “چرا با بیت کوین? هر دو مشابه هستند!”. در اینجا بگیر: بلوک نسل Litecoin بسیار سریعتر از آن است که از بیت کوین! و این است دلیل اصلی که چرا تجار در سراسر جهان در حال تبدیل شدن بیشتر به پذیرش Litecoin.

Ethereum:

دیگر منبع باز غیر متمرکز پلت فرم نرم افزار. ارز راه اندازی شد در سال 2015 و هوشمند را قادر می سازد قرارداد و توزیع برنامه های کاربردی ساخته شود و اجرا بدون هیچ گونه خرابی.

این برنامه Ethereum نیاز به یک پلت فرم خاص رمزنگاری رمز – اتر. با توجه به توسعه دهندگان هسته از Ethereum این راستا می توان به تجارت امن و عدم تمرکز فقط در مورد هر چیزی.

Ethereum تجربه یک حمله در سال 2016 دیدم که ارز به دو بخش تقسیم شده: Ethereum و Ethereum کلاسیک.

در مسابقه پیشرو cryptocurrencies, Ethereum دوم محبوب ترین و درست پشت بیت کوین.

Zcash:

Zcash آمد در قسمت بعد از سال 2016. ارز خود را تعریف می کند که: “اگر بیت کوین مانند http برای پول Zcash https”.

Zcash وعده به ارائه شفافیت و امنیت و حفظ حریم خصوصی از معاملات. ارز نیز ارائه می دهد گزینه ‘محافظ’ معامله بنابراین کاربران می توانند انتقال داده ها در فرم از کد رمز شده.

Dash:

Dash است که در اصل یک مرموز نسخه از بیت کوین ، آن است که همچنین به عنوان شناخته شده ‘Darkcoin’ طبیعت مرموز.

داش محبوب است برای ارائه یک گسترش گمنامی است که اجازه می دهد تا کاربران آن را به انجام معاملات غیر ممکن است برای ردیابی.

ارز اول به نظر می رسد بر روی بوم های دیجیتال بازار در سال 2014. از آن زمان به بعد آن را تجربه کرده است و یک فن بزرگ زیر بیش از یک دوره بسیار کوتاه از زمان.

موج دار شدن:

با سرمایه گذاری در بازار بیش از $1bn موج دار شدن است این نام در لیست ما است. ارز راه اندازی شد در سال 2012 ارائه می دهد و مسنجر امن و کم هزینه را پرداخت.

اجماع لجر از موج دار شدن نیست و نیاز به استخراج یک ویژگی است که باعث می شود آن را متفاوت از بیت کوین و دیگر جریان اصلی رمزنگاری ارز.

عدم استخراج معادن باعث کاهش قدرت محاسباتی که در نهایت کاهش زمان تاخیر و باعث می شود معاملات سریع تر است.

خلاصه:

اگر چه بیت کوین همچنان ادامه دارد منجر به بسته ومخفی که رقبا در حال چیدن سرعت. ارزهای مانند Ethereum و موج دار پیشی گرفته اند بیت کوین در راه حل های سازمانی و در حال رشد در محبوبیت هر روز. رفتن با این روند دیگر cryptos در اینجا به ماندن و به زودی به بیت کوین یک زمان سخت به حفظ آن قد و قامت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *