دسامبر 10, 2022

آنلاین بیت کوین تجارت: کشف کلید به درآمد توانمند تجارت درآمد بیت کوین

[ad_1]

مرحله 1 – آشنایی با بیت کوین و بلوک های زنجیره ای

بیت کوین یک همکار به همکار سیستم پرداخت در غیر این صورت شناخته شده به عنوان پول الکترونیکی یا پول مجازی. این ارائه می دهد یک قرن بیست و یکم جایگزین برای آجر و ملات بانکی. مبادلات صورت گرفته از طریق “e wallet نرم افزار”. بیت کوین در واقع واژگون سنتی سیستم بانکی در حالی که عامل خارج از مقررات دولت.

بیت کوین با استفاده از دولت از هنر رمزنگاری می توان صادر کرد و در هر جزء به جزء فرقه و غیر متمرکز سیستم توزیع است که در تقاضای بالا در سطح جهانی و ارائه می دهد چندین مزیت متمایز بیش از سایر ارزها از جمله دلار آمریکا ، برای یک, آن را هرگز نمی تواند چاشنی زده یا منجمد توسط بانک(s) و یا یک سازمان دولتی.

در سال 2009 زمانی که بیت کوین به ارزش فقط ده سنت در هر سکه شما را تبدیل به یک هزار دلار به میلیون, اگر شما منتظر فقط هشت سال است. تعداد بیت کوین های موجود برای خریداری شود محدود است به 21,000,000. در زمانی که این مقاله نوشته شده بود کل بیت کوین در گردش بود 16,275,288 به این معنی که درصد از کل بیت کوین “استخراج“بود 77.5%. در آن زمان. ارزش فعلی یک بیت کوین در زمانی که این مقاله نوشته شده بود $1,214.70 دلار است.

به گفته بیل گیتس “سکه کمی هیجان انگیز است و بهتر از ارز”. بیت کوین یک غیر متمرکز شکل ارز. وجود دارد و دیگر هیچ نیاز به یک “مورد اعتماد شخص ثالث“درگیر با هر گونه معاملات. با در نظر گرفتن بانک ها از معادله شما نیز از بین بردن سهم شیر از هر معامله هزینه. علاوه بر این مقدار زمان مورد نیاز برای حرکت از نقطه A به نقطه B است کاهش می یابد formidably.

بزرگترین معامله به جای استفاده از بیت کوین یک صد و پنجاه میلیون دلار است. این معامله صورت گرفت در ثانیه با حداقل هزینه است. به منظور انتقال مبالغ زیادی از پول را با استفاده از یک “شخص ثالث مورد اعتماد” آن را به روز و هزینه صدها اگر نه هزاران دلار است. این توضیح می دهد که چرا بانک ها به شدت مخالف, مردم, خرید, فروش, تجارت, انتقال و هزینه های ریالی.

تنها.003% جهان (250,000) برآورد شده است به نگه داشتن حداقل یک بیت کوین. و تنها 24 درصد از جمعیت دانم آنچه در آن است. معاملات بیتکوین وارد شده به ترتیب زمانی در یک blockchain’ تنها راه بانک معاملات هستند. بلوک در ضمن مانند فردی صورتحساب های بانکی. به عبارت دیگر blockchain عمومی لجر تمام معاملات بیتکوین است که تا کنون اعدام شده اند. آن را به طور مداوم در حال رشد به عنوان ‘تکمیل’ بلوک های اضافه شده به آن را با یک مجموعه جدید از ضبط. برای استفاده متعارف بانکی به عنوان یک قیاس این blockchain مانند یک تاریخچه کامل از معاملات بانکی.

مرحله 2 – راه اندازی کیف پول الکترونیکی نرم افزار حساب

به عنوان به زودی به عنوان شما ایجاد خود را منحصر به فرد e wallet حساب نرم افزار شما توانایی برای انتقال وجوه خود را از کیف پول الکترونیکی به دریافت کنندگان کیف پول الکترونیکی در قالب بیت کوین. اگر شما می خواهم به استفاده از یک دستگاه خودپرداز بیت کوین به برداشت وجوه از حساب خود را اساسا شما را لینک خود را در کیف پول الکترونیکی ‘آدرس’ به انتخاب خودپرداز الکترونیکی کیف پول ‘آدرس’. به منظور تسهیل در انتقال وجوه خود را در بیت کوین به و از یک پلت فرم معاملاتی شما به سادگی لینک خود را در کیف پول الکترونیکی ‘آدرس’ به کیف پول الکترونیکی ‘آدرس’ خود را انتخاب پلت فرم معاملاتی است. در واقعیت آن است که بسیار ساده تر از آن برای تلفن های موبایل. منحنی یادگیری در رابطه با خود را با استفاده از e کیف پول بسیار کوتاه است.

به راه اندازی کیف پول الکترونیکی وجود دارد بی شمار از شرکت های آنلاین است که ارائه امن و کلید e-کیف پول حل است. یک جستجوی ساده در گوگل به شما کمک خواهد کرد پیدا کردن حق e wallet نرم افزار برای شما بسته به چه نیازهای خود را دقیقا. بسیاری از مردم شروع به استفاده از یک “blockchain” حساب. این رایگان برای راه اندازی و بسیار امن است. شما باید این گزینه از راه اندازی دو لایه ورود پروتکل به منظور افزایش ایمنی و امنیت را در ارتباط با حساب الکترونیکی کیف پول اساسا حفاظت از حساب خود را از هک شدن به.

گزینه های بسیاری وجود دارد وقتی که می آید به راه اندازی کیف پول الکترونیکی. یک جای خوب برای شروع است با یک شرکت به نام QuadrigaCX. شما می توانید آنها را با انجام یک جستجو در گوگل. Quadrigacx استخدام برخی از دقیق ترین پروتکل های امنیتی که در حال حاضر وجود دارد. بعلاوه Bitcoins است که بودجه در QuadrigaCX ذخیره شده در ذخیره سازی سرد با استفاده از برخی از امن ترین روش های رمزنگاری ممکن است. به عبارت دیگر, آن است که یک مکان بسیار امن برای خود بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال.

به منظور برداشت پول خود را در ارز محلی خود را از کیف پول الکترونیکی شما نیاز به پیدا کردن یک دستگاه خودپرداز بیت کوین که اغلب می توان در کسب و کارهای محلی در بسیاری از شهرستانها عمده. دستگاه های خودپرداز بیت کوین را می توان به واقع با انجام یک جستجوی ساده در گوگل.

مرحله 3 – خرید هر گونه کسری فرقه از بیت کوین

برای خرید هر مقدار بیت کوین شما نیاز به مقابله با یک ارز دیجیتال کارگزار. همانطور که با هر گونه ارز در بروکر شما را مجبور به پرداخت کارگزار هزینه زمانی که شما خرید شما بیت کوین. ممکن است برای خرید.1 بیت کوین یا کمتر در صورتی تمام است که شما می خواهم به خرید. هزینه است که به سادگی بر اساس ارزش بازار فعلی کامل بیت کوین در هر زمان داده شده.

وجود دارد هزاران بیت کوین کارگزاران آنلاین. یک جستجوی ساده در گوگل به شما اجازه می دهد تا به راحتی به منبع کردن یکی از بهترین برای شما. آن است که همیشه یک ایده خوب برای مقایسه نرخ های خود را قبل از اقدام به خرید. شما همچنین باید تایید رای از یک بیت کوین آنلاین, قبل از خرید از طریق کارگزار به عنوان نرخ نشانی از تمایل به نوسان غالبا.

گام 4 – دور ماندن از هر گونه تجارت Platfrom امیدوار کننده غیر واقعی بازده به سرمایه گذاران Unsuspecting

پیدا کردن معتبر بیت کوین تجارت شرکت است که ارائه می دهد یک بازگشت به بالا میباشد به موفقیت خود را آنلاین. درآمد 1 درصد در هر روز در نظر گرفته شده است بازگشت به بالا در این صنعت است. سود 10% در هر روز غیر ممکن است. با آنلاین بیت کوین تجارت این امکان پذیر است که خود را به دو برابر پول دیجیتال در ظرف نود روز. شما باید جلوگیری از اغوا شده توسط هر شرکت است که ارائه بازده مانند 10 ٪ در هر روز است. این نوع بازگشت است و نه واقع بینانه با دیجیتال معاملات ارز. وجود دارد یک شرکت به نام Coinexpro بود که ارائه 10 ٪ در هر روز به بیت کوین معامله گران است. و آن را به پایان رسید تا بودن یک طرح پونزی. اگر آن را به 10 ٪ در هر روز پیاده روی دور. فوق پلت فرم تجاری به نظر می رسد بسیار پیچیده و آمد در سراسر به عنوان مشروع است. توصیه من این است که به تمرکز بر روی تجارت خود را به بیت کوین با یک شرکت است که ارائه می دهد بازده معقول مانند 1% در هر روز. وجود خواهد داشت دیگر شرکت هایی که تلاش خواهد کرد برای جدا کردن شما از بیت کوین خود را بی پروا با استفاده از روش. بسیار محتاط وقتی که می آید به هر شرکت است که ارائه شده غیر واقعی می گرداند. هنگامی که شما انتقال بیت کوین خود را به یک گیرنده وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ چیز شما می توانید انجام دهید به آن را دریافت. شما باید اطمینان حاصل شود که شما انتخاب شرکت تجاری است که به طور کامل خودکار & یکپارچه با blockchain, از وصول به پرداخت. مهمتر از آن بسیار مهم است که شما یاد بگیرند به افتراق تجاری مشروع از فرصت های بی پروا “شرکت” که کارشناسان وقتی که می آید به جدا کردن مشتریان آن را از پول خود را. بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال نیست این موضوع. این سیستم عامل های تجاری است که شما باید با احتیاط با قبل از توزیع بیش از خود را سخت به دست آورده پول است.

ROI شما نیز باید بیش از 1%+ در هر روز به این دلیل که شرکت های تجاری است که شما وام خود را به بیت کوین است که به احتمال زیاد درآمد بیش از 5%+ در هر روز به طور متوسط. ROI شما نیز باید به طور خودکار منتقل شده به خود را در “کیف پول الکترونیکی” در فواصل منظم در طول مدت قرارداد. وجود دارد تنها یک پلت فرم است که من احساس راحتی با استفاده از. آن را پرداخت هر بیت کوین سرمایه گذار/گر 1.1% در هر روز در مورد علاقه به عنوان به خوبی به عنوان 1.1% در هر روز در پایتخت. این نوع از بازگشت سرسام آور است نسبت به آنچه که می خواهد کسب درآمد با سنتی بازارهای مالی اما با رمزنگاری ارز شایع است. بیشتر بانک ها را پرداخت 2% در هر سال!

اگر شما نیاز به انجام فعالیت های خسته کننده مانند ورود به حساب خود را با ارسال ایمیل و کلیک کردن بر روی لینک و غیره, شما قطعا نیاز به نگه داشتن جستجو برای مناسب شرکت های تجاری ارائه می دهد که یک مجموعه-آن-و-فراموش کردن-آن نوع از پلت فرم به عنوان آنها کاملا وجود دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *