دسامبر 10, 2022

آنتی ویروس کسپرسکی برای کامپیوتر, اطلاعات در مورد این راه حل های امنیتی و انعطاف پذیر برنامه های اشتراک

[ad_1]

Kaspersky antivirus محصولات همیشه ارزش با استفاده از – به ویژه برای کاربران ویندوز. البته این محدود به فقط ویندوز. وجود دارد گزینه های اشتراک که شامل استفاده در دستگاه های متعدد از جمله مک, آندروید و iOS. نگه داشتن در ذهن این شرکت موفق به کسب جوایز بیشتر از فقط در مورد هر cyber security شرکت, بنابراین اگر شما می خواهید برای دریافت عالی برای حفاظت از کامپیوتر شما این محصول بهترین انتخاب است. وجود دارد تن از مثبت آنتی ویروس کسپرسکی برای کامپیوتر بررسی از کارشناسان.

آن را ارائه می دهد حفاظت از تمام انواع ویروس ها, خطرناک برنامه های مشکوک و وب سایت های فیشینگ تلاش ransomware ، امنیت طراحی شده است برای محافظت از کامپیوتر بدون گرفتن در راه است. این نسخهها کار میکند یکپارچه و بی سر و صدا در پس زمینه و دریافت به روز رسانی خودکار به طوری که شما می دانید که آنتی ویروس خود را پنهان نگاه داشته شده تا تاریخ در همه زمان ها.

وجود سطوح مختلف از حفاظت به از را انتخاب کنید: پایه اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی. نسخه رایگان از آنتی ویروس کسپرسکی برای کامپیوتر را فراهم می کند, هسته, حفاظت, اما هیچ چیز دیگری. Internet Security شامل تمام ابزار مورد نیاز برای جلوگیری از حملات مخرب و برای تشخیص نرم افزارهای مخرب رفتار و همچنین حفظ حریم خصوصی ابزار برای کمک به شما در حفظ و تمام معاملات آنلاین و اطلاعات بانکی امن است.

نیز وجود دارد یک گزینه به روز رسانی آنتی ویروس با پرداخت یک سال دو سال یا سه سال هزینه برای محافظت از 3 – 5 عدد. این گزینه خوبی است اگر شما در یک شبکه خانگی یا کسب و کار کوچک شما نیاز به امن. آن را به طور خودکار اسکن کامپیوتر خود را برای پیدا کردن تهدیدات جدید از جمله درایو توسط “crypto-معدن” عفونت است که به طور جدی می تواند آسیب کامپیوتر عملکرد اگر شما به درستی رفتار نمی شود. اگر کامپیوتر شما آلوده می شود با این آنتی فن آوری های کمک به صرفه جویی و تنظیم مجدد آن.

راه اندازی و مدیریت آنتی ویروس کسپرسکی برای کامپیوتر

یکی دیگر چیز زیادی در مورد این محصولات این است که آنها بسیار آسان برای راه اندازی و مدیریت کنید. وجود دارد ویژگی های پشتیبانی برای هر نوع کاربری از جمله صفحه اصلی کامپیوتر و کسب و کارهای کوچک و متوسط اندازه کسب و کار و سرمایه گذاری در سطح کسب و کار. شما قادر خواهید بود به مدیریت امنیت از هر نقطه زمانی که شما ثبت نام را به من Kaspersky حساب.

اگر شما یک کامپیوتر قدیمی تر به عنوان خوانده شده سیستم مورد نیاز به مطمئن شوید که شما قادر خواهید بود برای اجرای آنتی ویروس موثر است. تمام نسخه های ویندوز از ویستا تا هستند پشتیبانی می کند. توصیه می شود که شما باید حداقل 2GB RAM و 1GB از فضای هارد دیسک. Kaspersky محصولات در دسترس برای کاربران Mac نیز هست.

قبل از انتخاب یک اشتراک و به روز رسانی, شما همیشه می توانید سعی کنید از یک محاکمه رایگان از آنتی ویروس کسپرسکی برای کامپیوتر. کوپن های در دسترس هستند برای زمانی که شما می خواهید برای ارتقاء و کمک به آنها را به قیمت قابل توجهی پایین.

وجود دارد جدید دیجیتال تهدیدات ظاهر تا هر روز پس قرار نیست در خرید حفاظت. شما باید قادر به آن را دریافت در قیمت مقرون به صرفه زمانی که شما با استفاده از آنتی ویروس کسپرسکی برای کامپیوتر کدهای تبلیغی. از آن زمان شروع به حفاظت از کامپیوتر شما!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *