اکتبر 6, 2022

آموزش المنتور پرو کاملاً رایگان [Elementor Complete Tutorial]

در ادامه به آموزش طراحی سایت با المنتور یا همان صفحه ساز المنتور پرو معروف خواهیم پرداخت.
طراحی صفحات با استفاده از این افزونه المنتور واقعاً طراحی را برایتان لذت بخش خواهد کرد.

برای خرید افزونه المنتور پرو به آدرس bit.ly/3c7Mfev  مراجعه کنید.

ویرایش با المنتور

درحال حاضر برای تولید صفحات با استفاده از افزونه المنتور به بخش برگه‌ها یا این که نوشته‌ها در پیشخوان وردپرس وارد شوید.
 در بالا صفحه منتخب به اسم “ویرایش با المنتور” ظاهر می گردد که کلیدی به کار گیری از همین دکمه می‌توانید ورقه موردنظر وردپرس خویش را به رخ زنده تولید و طراحی کنید.
پس از کلیک بر روی همین بخش بایستی مدت هنگامی را جهت آماده‌سازی ابزارهای افزونه منتظر بمانید و پس از بارگذاری آن‌ها وارد برگه مربوطه خواهید شد.

برای خرید افزونه المنتور پرو به آدرس bit.ly/3c7Mfev  مراجعه کنید.

آموزش رایگان المنتور پرو

تدریس طراحی صفحات دارای افزونه المنتور در برگه گشوده شده مطابق تصویر ذیل دو آیتم به اسم “افزودن بخش جدید” و “افزودن قالب” نمایش داده می‌شود.
 به کارگیری از قالب ‌های مهیا المنتور یک عدد از دلایلی که افزونه المنتور طرفداران اکثری را به خود جلب کرده میباشد و جزو برگزیدگان صفحه‌سازها شناخته شده وجود قالب‌های مهیا در این افزونه می‌باشد.

آموزش المنتور پرو

طراحی یک صفحه دلخواه تهیدست زمان زیادی میباشد ولی حیاتی کمک قالب‌های مهیا موجود در المنتور کار کشته میباشید صفحات دیدنی و زیبایی را به آسانی و تنها اهمیت یکسری کلیک در کمترین دوران ممکن بسازید.
در ادامه اهمیت آموزش المنتور پارسی و روش تماشا و استفاده از قالب‌های مهیا المنتور همپا باشید.

برای خرید افزونه المنتور پرو به آدرس bit.ly/3c7Mfev  مراجعه کنید.

آموزش المنتور وردپرس

در مرحله نخستین لازم هست یک نوشته یا این که یک برگه را جهت قرار دادن قالب تولید کنید.
کلید ویرایش دارای المنتور را کلیک و مطابق تصویر تحت “افزودن قالب جدید” را تعیین کنید.
در سطح اولیه واجب میباشد یک متن یا این که یک صفحه را جهت قرار دادن قالب ایجاد کنید. کلید ویرایش دارای المنتور را کلیک و طبق تصویر ذیل “افزودن قالب جدید” را تعیین کنید.

طراحی سایت با افزونه المنتور پرو

add new template in elementor افزودن قالب تازه اینک وارد صفحه‌ای از قالب‌های آماده می‌شوید که حساس به کارگیری از هر کدام از آن‌ها می‌توانید صفحات اصلی، لندینگ پیج، هدر، فوتر، خطای 404، درباره ما، تماس اهمیت ما، صفحه ها جنس قشنگ را انتخاب و به تارنما خویش طولانی تر و براساس نیاز خویش آن را سفارشی کنید. template librery in elementor-آموزش المنتور فارسی کتابخانه قالب در المنتور ایجاد قالب به صورت دستی روش دیگر، تولید قالب به رخ دستی و فارغ از به کارگیری قالب‌های آماده می‌باشد که حساس کلیک بر بر روی “افزودن بخش جدید” می‌توانید ساختار موردنظر خویش را انتخاب و آغاز به طراحی کنید.

برای خرید افزونه المنتور پرو به آدرس bit.ly/3c7Mfev  مراجعه کنید.

آموزش طراحی سایت المنتور پرو

add new session in elementor افزودن بخش جدید پس از کلیک بر بر روی گزینه “افزودن بخش جدید” کاغذ تحت نمایان خواهد شد که از بین ساختارهای موجود می‌توانید ساختار برگه خود را تعیین کنید.

آموزش المنتور  Structure selection

گزینش ساختار پس از گزینش ساختار موردنظر، گزینه‌هایی به جهت افزودن المان‌های جدید نمایان می گردند که بایستی اجزای موردنیاز خود را جهت به کارگیری در برگه را از ابزارک سمت راست همین کاغذ گزینش کنید.
 به عنوان نمونه ابزار “تیتر” را به صورت Drag & Drop به یکی از از بخش‌های موردنظر ساختار صفحه می‌کشیم و عنوان دلخواه خویش را وارد می‌کنیم.
 edite page with elementor ویرایش برگه دارای المان‌های المنتور در سمت راست کاغذ و در سربرگ “محتوا” گزینه‌های بیشتری تماشا می‌کنید که در ویرایش و طراحی نوشته کاربرد دارند.

عنوان

در همین بخش می بایست متنی را که نیاز به اکران آن در بخش ساختار دارید وارد کنید.

پیوند

چنانچه نیاز به لینک و پیوند دادن متن خویش به صفحه‌ای دیگر دارید، پیوند موردنظر خود را در این بخش وارد کنید. کلیدی اینکار در صورت کلیک کاربر بر بر روی متن مورد استفاده، به صفحه‌ای پیوند آن در همین بخش وارد شده باشد منتقل می‌شود.

سایز

این بخش مربوط به سایز متن می‌ باشد. اهمیت به کارگیری از آن می‌توانید سایز متن خود را در شرایط کوچک، میانگین یا این که تبارک قرار دهید.

تگ HTML

درصورتیکه نیاز به نمایش محتویات متن خویش در تگ‌های H دارید، به اندازه هست نوع تگ H را از شیوه این بخش وارد کنید.

چیدمان

در این بخش می بایست راست‌چین، چپ‌چین، وسط‌چین یا وضعیت متساوی را برای متن خویش تعیین کنید. سربرگ “استایل” نیز شامل گزینه‌های پیشرفته دیگری برای طراحی می‌باشد.

تنظیمات استایل رنگ متن

بخش style setting in elementor مربوط به رنگ متن شما می‌ باشد.

تایپوگرافی

در همین بخش می توانید فونت، رنگ، سایز و… متن موردنظر خود را جهت سناریو در صفحه ساخت شده گزینش کنید.

سایه متن

تولید سایه به جهت متن از این مورد قابل فعالسازی می باشد.

وضعیت ادغام

در همین گزینه می‌توانید حالت اکران و ادغام حروف را تغییر و تحول دهید. و سومین سربرگ مربوط به تنظیمات “پیشرفته” می‌باشد که مهم استعمال از تنظیمات این سربرگ می‌توانید تنظیمات بیشتری به جهت طرز نمایش المان خود اعمال کنید.
به تیتر مثال تغییر‌ و تحول فاصله‌ها، قرار دادن انیمیشن به جهت المان موردنظر، تخصیص پس راستا برای شرایط ساده و هاور المان و در غایت سایز سناریو المان در صفحه نمایش از قابلیت‌های این سربرگ محسوب می‌شوند.

برای خرید افزونه المنتور پرو به آدرس bit.ly/3c7Mfev  مراجعه کنید.

Advanced element settings آموزش المنتور

تنظیمات پیشرفته المان هر المانی که به برگه خود طولانی تر می‌کنید، در سمت راست برگه اهمیت 3 سربرگ می باشد که تنظیمات آن المان را در بر دارد.
 شما می‌توانید از میان 30 المان محتلف افزونه حاذق المنتور، صفحه دلخواه خود را به سادگی بسازید.

نوار ابزار المنتور Mentor toolbar

نوار ابزار المنتور پیش اکران تغییرات: اساسی به کار گیری از این مورد می ‌توانید قبل از انتشار صفحه پیش نمایشی از ورقه را بازدید کنید.

وضعیت واکنشگرا

همین حالت به شما یاری می کند تا کاغذ خود را در سایزهای متفاوت موبایل، تبلت و کامپیوتر بازدید کنید. تاریخچه: همین قابلیت اساسی لیست کاملی از تغییرات ورقه شما دارد و مانند Ctrl+z عمل می کند، برای رجوع و برگشت به کار قبلی می توانید از این ویژگی استفاده کنید.

ناوبر

صورت کوچکی از برگه ی در هم اکنون تولید را به شما سناریو می دهد و همینطور قابلیت و امکان جابجایی به بخش های متفاوت صفحه را نیز آماده می کند.
برای خرید افزونه المنتور پرو به آدرس bit.ly/3c7Mfev  مراجعه کنید.

تنظیمات المنتور

همین بخش امکان ویرایش ورقه مهم را در اختیار شما قرار می دهد
 General settings in elementor editor
تنظیمات عمومی:  افزودن تیتر صفحه و…

وضعیت انتشار

گزینش شرایط ورقه از گزینه های موجود (پیش نویس، در انتظار بازبینی، خصوصی، منتشر شده) چکیده: افزودن خلاصه‌ ای از مطالب صفحه.

تصویر شاخص

افزودن تصویر شاخص به جهت مطلب یا مقاله ی موجود در صفحه.

پنهان سازی عنوان در المنتور

پنهان کردن تیتر صفحه طرح بندی صفحه: تعیین طرح بندی ورقه از گزینه های پیش نویس، Canvas و کل عرض.

افزونه های المنتور

المنتور شامل افزودنی‌های مختلفی می‌باشد که ممکن است در ابتدای فعالیت به آنان نیاز نداشته باشید البته پس از مدتی فعالیت کردن اساسی همین افزونه حاذق برای کامل شدن پروژه خود می‌توانید از آن ها استعمال کنید.

برای خرید افزونه المنتور پرو به آدرس bit.ly/3c7Mfev  مراجعه کنید.

بهترین افزونه های المنتور :

•    Jet Elements
•    Jet Engine
•    Jet Menu
•    Jet Search
•    Jet Block
•    Jet Blog
•    Jet Tabs
•    Jet Popup
•    JetTricks
•    Jet Smart Filters
•    Jet Reviews

در نهایت کافی است بر روی دکمه انتشار کلیک کنید تا صفحه موردنظر در وردپرس موردنظر شما نمایش داده شود.

برچسب های مرتبط :

المنتور پرو ، افزونه المنتور پرو ، خرید المنتور پرو ، خرید افزونه المنتور پرو ، دانلود المنتور پرو ، دانلود رایگان المنتور پرو ، دانلود المنتور ، آموزش المنتور پرو ، آموزش المنتور ، اموزش المنتور ، آموزش المنتور وردپرس ، آموزش المنتور در وردپرس ، آموزش المنتور رایگان ، آموزش کار با المنتور ، اموزش کار با المنتور ، آموزش طراحی سایت با المنتور ، آموزش ساخت فروشگاه با المنتور ، آموزش پروژه محور المنتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.