دسامبر 6, 2022

آموزش اصطلاحات تخصصی تعمیرات موبایل

امروزه نیز با پیدایش ویروس کرونا و آنلاین شدن بسیاری از امور، نیاز به موبایل بیش از پیش احساس می شود. خیر. در مجتمع آموزشی برق پس از این که کارآموزان در کلاس های تئوری و عملی چه به صورت حضوری و چه آنلاین شرکت نمودند در صورتی که آمادگی کافی را داشته باشند. آموزشگاه تعمیرات موبایل برق گستران علاوه بر دوره های سخت افزار دوره آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل را نیز برگزار می نماید و صفر تا صد مباحث مربوط به تعمیر مشکلات نرم افزاری را نیز طی یک دوره جامع آموزش می دهد. به هیچ وجه کیفیت کار را فدای پایین آوردن قیمت نکرده ایم و نخواهیم کرد و قیمت آموزش های ما بر اساس زمان و تخصصی که صرف دوره و پشتیبانی آن می شود تعیین می گردد. از وب سایت هایی که مشخصات موبایل را ارائه می دهند می توان برای به دست آوردن این اطلاعات استفاده کرد. در همین راستا آموزشگاه تعمیرات موبایل برق گستران دوره آموزش تعمیرات موبایل را به صورت عملی و در کارگاه هایی با تجهیزات کامل برگزار می نماید تا طی دوره نه تنها مفاهیم را یاد می گیرد سرفصل ها را به صورت عملی تمرین کنید.

در دوره های تعمیرات موبایل در کوک موبایل برای تمام شرکت کنندگان و فراگیرانی که دوره های آموزش را به طور کامل و با موفقیت سپری کرده اند، مدرک معتبر ارائه می شود که با آن براحتی می توانند وارد بازار کار موبایل شوند. گوشی های موبایل طی استفاده با مشکلات گوناگونی روبه رو می شوند . از طرفی دیگر همانطور که گفته شد ، رقابت سنگین برندها و کمپانی های فعال در این حوزه نیز سبب گشته هر روز شاهد رونمایی از دستگاه های جدیدتر با تکنولوژی های طول دوره آموزش تعمیرات موبایل پیشرفته تر باشیم. برد، باتری، سمیکارت، رام، CPU برخی از مهم ترین قطعات در گوشی های موبایل است. پس از کسب مهارت های لازم در تعمیرات نرم افزار و سخت افزار گوشی دو حالت برای شما وجود دارد. در دوره های ما شما در زمان کمتر ( بدون اتلاف وقت )، با هزینه ی مناسب و معقول ( نه هزینه های نجومی )، بدون هزینه های جانبی ( ایاب و ذهاب و اسکان و …. در ایران تعمیرات این فرصت برای کارآموزان فراهم میشود که بعد از اتمام دوره آموزش تعمیر موبایل خود را سریع وارد بازار کار پر درآمد تعمیرات موبایل کنند اما این نکته را فراموش نکنید که برای یادگیری دوره آموزش تعمیرات موبایل نیاز به تلاش و پشتکار فراوانی دارد تا بتوانید تمام قلقها و راه کارهای تعمیرات موبایل را یاد بگیرید.

توجه داشته باشید که نیازی نیست که در همان ابتدا ورود کلیه ابزارها را خریداری کنید. شما می توانید پس از آموزش تعمیرات موبایل نسبت به اخذ جواز کسب اقدام کرده و به صورت شخصی مغازه تعمیرات موبایل راه اندازی کنید. سطح تخصصی برای کسانیکه کار تعمیر موبایل را تازه میخواهند شروع کنند و تجربه ای ندارند و سطح فوق تخصصی موارد پیشرفته ای است که پس از گذراندن آن کلاس درآمدی بیشتری دارید. البته این درآمد قابل افزایش است و در صورتی که از شیوه های مناسب تبلیغات بهره گیرید، مشتری مدار باشید و دقت و سرعت را در کار فراموش نکنید می توانید به درآمد 20 میلیون تومانی نیز دست یابید. به طوری که با نگاهی به دور اطراف می بینیم که بیشتر افراد حداقل 2 تا 4 ساعت از روز را با این وسیله کار کرده و بسیاری از فعالیت های روزمره خود را از قبیل: خرید شارژ، اینترنت، پرداخت قبوض، تماشا فیلم، انجام امور بانکی و غیره را از طریق این وسیله انجام می دهند. این دستگاه امروزه فراتر از یک وسیله برای برقراری ارتباط است و بسیاری از افراد از طریق آن به درآمدزایی می پردازند. همانطور که می دانید امروزه مدل های موبایل روز به روز در حال تغییر بوده و تکنولوژی های به کار رفته در آن نیز در حال تغییر است.

همانطور که میدانید مجموعه ی ما از موفق ترین های حوزه ی آموزش تعمیر موبایل در سطح کشور است. بدون شک گوشی های موبایل سامسونگ یکی از برندهای بسیار پرطرفدار در کشور است و بیش از نیمی از کاربران تلفن همراه از این برند گوشی استفاده می کنند. همانطور که می دانید امروزه بیشتر کاربران موبایل از تلفن های با سیستم عامل اندروید استفاده می کنند و هنگام کار با گوشی با مشکلات بسیاری از جمله کار نکردن تاچ، مشکلات آنتن ، خراب شدن میکروفون، نصب نشدن برنامه ها، مشکل اثر انگشت، خراب شدن اسپیکر مکالمه و غیره روبه رو می شوند. به همین دلیل است که امروزه آموزشگاه ها و مراکز آموزشی مختلفی در حال برگزاری دوره های گوناگون در زمینه آموزش تعمیرات موبایل ، به عنوان یک دانش و مهارت آکادمیک ، می باشند. به دنبال افزایش استفاده از گوشی های موبایل، بدون شک نیاز به مراکز تعمیرات موبایل نیز افزایش می یابد. گوشی های اندروید برندهای گوناگونی دارند، سامسونگ، شیائومی، هوآوی، ال جی برخی از رایج ترین برندهای گوشی اندروید در بازار می باشند. آموزش ما برای تمامی برندهای موبایل از جمله سامسونگ، آیفون و شیائومی می باشد که این برند ها جزو پرطرفدارترین مدل های گوشی محسوب می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *