نوامبر 30, 2022
آمادگی ایران‌خودرو برای خرید تضمینی محصولات قطعه‌سازان استان کرمانشاه

آمادگی ایران‌خودرو برای خرید تضمینی محصولات قطعه‌سازان استان کرمانشاه

[ad_1]

به گزارش خبرانلاین؛ فرشاد مقیمی در دیدار با قطعه‌سازان استان کرمانشاه، با اشاره به ظرفیت بالای خودروسازی در این استان بیان کرد: در حوزه تولید خودرو از نیمه دوم سال گذشته تولید، آهنگ رو به رشدی گرفته به طوری که در پنج ماه پایانی سال، رکورد ماهانه، هفتگی و روزانه را زده ایم و رونق تولید را در مجموعه ایران خودرو را معنا کرده‌ایم.

وی تاکید کرد: توانستیم تعهدات معوق مشتریان که از عمده مطالبات مردمی و مورد گلایه مشتریان نیز بوده است را ۷۱ درصد بهبود ببخشیم به طوری که تعداد تعهدات به ۵۰ هزار دستگاه کاهش یافته است است که ظرف یکی دو ماه آینده آن را به صفر خواهیم رساند.

مقیمی بیان کرد: این در حالی است که در ۱۳ محصول نظیر پژو ۴۰۵ بنزینی، سمند ال-ایکس و پژو پارس اتوماتیک تعهدات به صفر رسیده است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو افزود: در سال جهش تولید نیز بنا داریم به تولید شتاب بیشتری بدهیم، تولید ایران خودرو از ابتدای سال تاکنون نسبت به دوره مشابه ۳۳ درصد رشد داشته یعنی از ۱۱۱ هزار دستگاه به ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو رسیده ایم که این روند افزایشی ادامه خواهد داشت.

وی ‌یادآور شد: امروز دغدغه مسئولان استان کرمانشاه، اشتغال است بنابراین پیشنهاد دارم که قطعه‌سازی را متناسب با صنعت خودروسازی استان پیش ببریم؛ با وجود این، ما حاضر هستیم در قالب یک تفاهم نامه محصول شرکت‌های قطعه‌ساز که تعداد آن ۱۰ واحد است را پیش خرید کنیم که با این کار زمینه اشتغال برای ۲۰۰ نفر و با سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیارد تومان فراهم خواهد شد.

۲۲۳۲۲۳

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *